Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz arty #120209 üzenetére

    Igen, te ítéled meg.

    Jó, nem így egyszerűen, de ha mondjuk a moziban 40 ember arra panaszkodik, hogy homályos volt a kép, élvezhetetlenül halk/hangos/recsegős volt a hang, magyar élvezhetetlen volt a film, kutya kötelességük a pénzt visszafizetni. A másik probléma, hogy a moziban az eszközöket ők biztosítják. Ha homályos szemüveget adnak, az az ő saruk. Ha én nem az ő szemüvegüket használom, akkor már az enyém.

    Amúgy szerintem egy játéknál semmi szubjektív dolog nincs a minőséggel kapcsolatban.

    Kép:

    A játék oldalán ott vannak a szép kis előképek, amik elméletileg a valós képet mutatják a játékról. Ha én elindítom, felhúzom csutkára a játékot, akkor olyan látványvilágot kell kapnom, ami a képeken szerepel. Ebből már volt is botrány, hogy a játék közel sem nézett úgy ki, mint a képeken!

    Hang:

    Itt inkább csak a tisztaságot lehet felhozni. Ha érezhetően rossz minőségűek a hangok (recseg, túl halk, túl hangos). Itt mondjuk nehéz az esetet vizsgálni, mert a recsegésen kívül más nehezen bizonyítható

    Teljesítmény:

    Szimplán minimum/maximum gépigény. Mondjuk, itt szerintem nincs közös megegyezés, hogy az FPS-nek mennyinek kell lennie, így nehéz a dolgot vitatni. De az fps droppolás már kézzel fogható adat.

    Azt csak megint ismételni tudom, hogy normál esetben a boltba is visszavihetném sértetlenül a terméket, innentől jogos a pénzvisszafizetés annak, aki pentium kettővel ugrik neki a legújabb játékoknak.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák