Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz Doom #936 üzenetére

    Nem tudom mekkora bonyolítás egy "egyszerű felhasználónak", hogy installkor a setup kimegy a netre, a játék official honlapjára, és csekkolja, hogy van-e a régióbeállításnak megfelelő nyelvre patch. Ha van, akkor akarod? Igen/nem, enter, enter, kész.
    Ismétlem, ez csak az egyik lehetőség. Szerintem már a legtöbb háztartásban van net... az offline install talán nem is szükségszerű.

    Mégis, a legjobb példa kis hazánk harcos csoportja, amely könyörtelenül, vért izzadva magyarosít és a neten terjeszti a munkáját, mert valóban, aláírom, szükség van rá.
    A dolog működik.
    Működne ez az újonnan berobbanó játékokkal is.
    Az apró különbség annyi, hogy így, ahogy most van, harmad annyi a bevételük, mert A. vagy nem veszik meg a hun verziót, mert sz@rt sem tudnak kezdeni vele a pro userek, ha hozzá kellene nyúlni, vagy B. mert esetleg a user "élvezni" szeretné a játékot, vagy C. mert már rég végigjátszotta, mert "ért hozzá", ahogy te írod. Másodszorra már úgysem fog nekiesni... fizetés után, fehéren, de magyarul? Túl késő.

    Legszebb példa az Etherlords (Bár a Runaway - Road Adventure-ről is írtam valahol, szintén iskolapélda.). Szóval hiába vettem meg a dobozos magyar Etherlords-omat, vittem haza nagy örömmel, hogy igeeeen, tudtam, hogy sikerülni fog! Élvezhető? Nem. Fos. Patch magyar verzióra? Ha. Haha.
    Ott van a polcon azóta is, szép doboz, tényleg. Az angol verzióval játszom... köszönjük.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák