Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz Źşë' #4829 üzenetére

    Már ne is haragudj, de ez egy nagyon nyakatekert dolognak tűnik nekem. A Paypal nem fogja csak úgy visszahívni a pénzt poénból. Ha mégis ez történt, azt okkal tette, hiszen mint ahogyan te is írtad, nagyon szigorú biztonsági felügyelete van. Én aktívan fórumozok a Steam fórumain, láttam már cifra dolgokat, de ilyet, hogy a Paypal pénzt utaltatott vissza önszántából, még sosem. Valami komoly oka volt a pénzvisszahívásnak. Nem gondoltátok, hogy a Paypaltól kellene megkérdezni, miért utaltatta vissza a pénzt?

    Másfelől, ezek után egy rossz szót nem lehet szólni, hogy a Steam zárolta a fiókot, főként ha benne van a végfelhasználói szerződésben ez a dolog, amelyet elfogadtál mielőtt telepítetted a Steamet. Az nem kifogás, hogy "azt úgysem olvassa el senki", vagy nem tudsz angolul. Mégis miféle kifogás ez a mai világban? Az eszem megáll. :Y Ha haverod utaltatta vissza a pénzt, akkor ez olyan, mintha meglopta volna a Steamet. :Y Én a helyében örülnék, hogy egyáltalán visszakapcsolták neki a fiókját. Inkább arra sem mondok semmit, hogy "mindenki vigyázzon a Steammel", meg hogy ezek után haverod nem mer vásárolni. Mégis miért? Én már hat éve vásárolok Paypalon keresztül és saját bankkártyával Steamen, több mint, 150 játékom van és soha semmi gondom nem volt.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák