Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz i2k #139682 üzenetére

    Sok esetben egyébként tényleg elég hálátlan a játékfogyasztó, meg úgy általában az ember. Ha a technikai dolgoktól eltekintünk, már elég nehéz racionálisan értékelni valamit.

    Én például filmekkel vagyok úgy, hogy minél jobb pontokat kap (közönségtől) valami, annál kevésbé jönnek át a dolgok. Rengeteg ilyen van! Alien, Taxisofőr, Mulholland Drive, Dühöngő bika, Nic Cage malacos filmje, Joaquin Phoenix szerelmes lesz egy telefonba (her), Brazil, Blade Runner, Stalker, A világítótorony...

    És még szerintem tudnám sorolni azokat a mesterműnek titulált filmeket, amiket egytől-egyig kvázi végigszenvedtem. És én tudom teljes mértékben, hogy a hiba bennem van, mert egyébként valamelyest látom bennük, hogy mi lehet vagy mi lehetett bennük a jó. Viszont ha nekem kéne ezekről kritikát írnom, tőlem biztos nem kapnának közepesnél jobb pontot, mert annyira kínszenvedés volt a legtöbbet végignézni!

    Végeredményben, az én szavam ugyanannyit ér az interneten, mint bárki másé, tehát ha szerintem ezek a filmek egytől-egyig dögunalmasak, akkor ezek a filmek dögunalmasnak lesznek titulálva, főleg akkor, ha még másik 9 szerencsecsomag is osztja a véleményem...

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák