Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsZso

    Közösségépítő

    Srácok, ON topikba nem terem betenni, de ide azért úgy gondolom elfér... ha nem, akkor majd kapok a buksimra érte. :U

    Pár barátom segítségével készítettem egy oldalt, ami egy picit más köntösbe bugyolálná a Best Buy akciókat. A működési elve ugyanaz mint itt, azaz a közösség küldi be az akciókat, de a fórumos megjelenítés helyett ott az akciók lennének a központban, ahol a hozzászólások hozzájuk kapcsolódnának és nem fordítva, a neve Ármegosztó.

    Írtam egy kis blog bejegyzést is hozzá, ha gondoljátok nézzetek rá: Ármegosztó - Best Buy egy picit más köntösben
    Remélem idővel sikerül majd hatékonyan támogatni vele a magyar akcióvadász közösséget :).

    Ha bármilyen konstruktív véleményetek van, akkor szívesen várom oda hozzászólásként, vagy az oldalra visszajelzésként. :R

    Gondolkoztam azon is, hogy ha van valami akció, akkor egy gombbal akár le lehetne ide is másolni (admin/moderátor oldalon) és automatikusan bejegyzés készülne belőle az ON topikban, de még nem látom elérkezettnek az idejét + veszélyes lehet, hogy így dupla-posztolva lesz valami, szóval ez pl. még a távoli jövő.

    armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

Új hozzászólás Aktív témák