Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz FunPro #130399 üzenetére

    fel vagyok iratkozva sok ilyen olyan oldal hírfolyamára steamen is, de azok is egyre átláthatatlanabbak már, mert minden szart el akarnak adni, csak pénz legyen... ha megelégednék a steam wishlistemmel nem lenne semmi probléma, csak kár hogy steamen 3-10 €kal drágább valami amikor akciós, tehát az értelme még mindig az lenne a topiknak, hogy ha valaki talál valamit amire érdemes lecsapni akkor jelezze, nem ilyen meg olyan oldalakra hagyatkozni, ahol amúgy is töménytelen akciózott cucc van (mert máskülönben akkor mi a f*sznak a bestbuy fórum topik??!)

    illetve az olyan jellegű kérdéseket sokszor önállóan el kéne tudni dönteni, pl adott játékból milyen pakkok léteznek, miket tartalmaznak, gmg és a többi oldal is kiírja - és akkor jönnek az élménybeszámolók ON-ban :DDD én meg a fejem vakarom, hogy mivan?
    van amikor muszájból valaki beír valami értelmetlen oda nem illő dolgot, pl édes kis trollkodás gyanánt.. vagy éppen mert úgy érzi válaszolnia kell 1-2 szóban... máskülönben megáll a világóra
    amúgy az adott témához is volt leírás guide, amit tegnap elolvastam, ill odaraktam a játék ablaka mellé és úgy csináltam, tök önállóan.. szóval én végképp nem tudom elfogadni ezeket az érveket

    ha meg kérdés van az adott akcióval kapcsolatban hozza a linket, akár oda mutatva, és itt felteszi a kérdését, kb csak ennyire lenne egyszerű, immár sokadjára átbeszélve, kivesézve az egészet

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák