Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    Elite Dangerous story, záró fejezet:

    Na, végeredményben 100%-ban igaza volt maross kollegának, bár nem volt egyszerű megoldani a dolgot.

    Először írtam újdonsült kedves barátomnak, hogy nincs-e valami extra információ a kulcs mellé amit adott, vagy tudna-e esetleg képet küldeni a kulcsról, hogy feltudjam venni a kapcsolatot a supportal.

    Gondolhatjátok mennyire volt segítőkész...
    Azóta válaszra sem méltatott, ami elég gyanússá tette a szitut.

    Azért végső elkeseredésemben így is bepróbálkoztam a frontier supportnál, de konkrétan úgy tettem fel a kérdést, hogy átvertek-e, vagy nem, mert cseréltem a kulcsot és bla bla bla. Itt válaszként megkaptam, hogy a kulcs legit, csak a rossz humblibundlis szériából való.

    (Menet közben megvettem a horizons dlc-t is, hátha úgy enged játszani...de nem.)

    Ennél a pontnál kértek tőlem valamilyen bizonyítékot, hogy honnan szereztem a kulcsot, hogy tudjanak csinálni valamit.
    Írtam újra, hogy sajnos semmi bizonyítékkal nem szolgálhatok, csak a beszélgetést tudom elküldeni, ahol elcseréltük a kulcsot (Ami magyar volt, így gondolom sokra nem mentek vele. ;]).

    A dolog végkimenetel az lett, hogy miután átküldtem mindent amit tudtam, ők csináltak valamit a profilommal, és a mai nappal el tudtam indítani a játékot! :C

    Szóval köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

    U.I.:

    A supportnál amúgy elég lassan őrölnek a malmok (gondolom sokan fordulnak hozzájuk), egy válasz 24 óra+, viszont nagyon rendesek!

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák