Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz Agyzuzo #125577 üzenetére

    csak kár hogy arra építették az egész konzolt, ahogy te is mondod, egy nagy kuka és pont emiatt az egész koncepció :/ viszont wii cuccokra és arra maradék u játékra mai napig használom én is, persze amíg végre nem portolják switch-re az összes kedvencemet - kétlem :)

    neked lehet ugyanaz, mert gondolom csak tv előtt tolnád. kezdetben én is ezt terveztem, azóta viszont már minden bűnös pózban toltam :D nekem nagyon sokat dobott ez a funkciója, ami a fiatalkoromra emlékeztet: bárhol bármikor bárkivel :DD
    haverok is nagyon szeretik, jó sok spontán street fighter bajnokságot rendeztünk a múltévben és nekem is kellemes volt sokszor, hogy repülőn vagy simán kint a szabadban is tudtam folytatni a "nagygépes" játékot. ha persze ezeket nem használod ki akkor tényleg semmi értelme venni U után. max a 3-5 év után, amikor olcsóbb lesz meg lesz rá elég játék hogy érdekeljen.

    (#125578) tomsolo: ja az para, de amikor fostos MKX port volt, meg VGA para, akkor valahogy jobban kijöttem volna egy PS-sel, mint PC szenvedéssel. mondjuk baromira örülök amúgy hogy pl. Nioh, Nier, Ni No Kuni 2 és persze a többi N betűs játék kijött PC-re viszonylag elfogadható verzióban, remélem az évben hasonlóan el lesz kényeztetve a PC - imádkozom az MK11-ért :B

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák