Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz i2k #110262 üzenetére

    Szerintem az unokáink azt sem tudják majd, hogy mi az a G2A :) lehet, hogy az általad felsorolt cégek sem makulátlanok (sőt, biztos), de azért eléggé más a két kategória, legalábbis szerintem. A Megaupload is "kétes" volt, megnőttek, repkedtek a dollár százmilliók, igyekeztek ők is terjeszkedni, aztán a nyakukra léptek. Szerintem itt sem lesz happy end a történet vége, pláne, hogy még mindig a zavarosban halásznak, már sokkal kevésbé, mint régen, de még mindig nem sikerült kifehéredniük, gyanítom nem is akarnak, mert így éri meg nekik ez az egész.

    A G2A amit nagyon jól csinál az a marketing, kilóra megvették a nagyobb streamereket és fillérekért a kicsiket (ugye a reflinkes dolog) és jó érzékkel próbálnak benyomulni a gamer rendezvényekre (több-kevesebb sikerrel), de ettől még a cég alapjai eléggé ingatagon alapokon nyugszik, nekem kicsit az az érzésem, hogy addig pumpálják a pénzt amíg lehet, aztán a piramis tetején álló alakok fogd a pénzt és fuss játékot játszanak majd:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák