Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tötyi

    csendes tag

    válasz lamiki #1951 üzenetére

    Kipróbáltam, így sem működik, de azért köszi szépen. A "nagy igyekezet" annyi volt, hogy 2x kikapcsoltam a nyomtatót, majd be (nem szoktam amúgy kikapcsolni), egyszer megmozgattam a patronokat, valamint újraindítottam a számítógépet. Mivel előtte nap, amikor használtam, kb. 60-70%-os volt mindegyik patron, nem hiszem, hogy ettől kifogytak volna.
    Kipróbáltam az Epson honlapján található hibakeresőt is, az is annyit javasol, hogy cseréljek patront, és eredetit használjak. Ennél eredetibbet, mint ami benne van, Isten sem tud tenni bele... :) Írtam az Epson ügyfélszolgálatnak is, de ők csesztek válaszolni, holnap ha nagyon unatkozok, telefonon elbeszélgetek velük is.
    Mindenesetre amúgy is rendelnem kellett tonert tegnap, így hozzácsaptam egy garnitúra Orink patront is. Azzal még megpróbálom, de ha nem műkszik, akkor szombaton visszaviszem. Sokféle nyomtatóm volt már, de, hogy két hét után álló helyében beadja a kulcsot, ilyet még nem pipáltam, ehhez egy Epson kellett... :((
    Mindenesetre majd jelzem, hogy mire jutok a cuccal, a tippet meg köszi még1x!

Új hozzászólás Aktív témák