Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sospal

    csendes tag

    Nekem is epson S21-el van problémám. Az előző kérdéshez annyit tennék hozzá, hogy sajnos csak úgy hajlandó ez a gép nyomtatni, ha 4 szín benne van. Ha már egy kifogy nem nyomtat. Ha csak FF van benne színes nem, akkor sem és fordítva sem. Szinte minden iparágban ez van. Olcsó, egyszerű lehetőségek nincsenek, mert vhol így is úgy is fizetni kell. Esetünkben ugye olcsó a nyomtató, de a patron drága bele, de csak úgy használható, ha mind a 4 patron benne van, és azok egyfajták (utángyártott eredeti kombináció nem jó). A legolcsóbb megoldás, ha veszel hozzá 4 egyféle utángyártottat, az 2000 Ft. Esetleg 3 eredeti színest, az úgy már drágább (aproneten láttam 4000-ért a hármat).

    Az én kérdésem: enyémben is utángyártott patronok vannak, gyakorlatilag csak a Fekete fehéren nyomtatok, de tegnaptól nem nyomtat. Tinta van benne, mindegyik feltöltött, szöveget nyomtatok, nyomtatna is, beszedi a papírt, végigmegy a folyamat, de csak fehér lap jön ki. Egy fejtisztítást csináltam, de nem lett jobb. Van ötletek mit kellene csinálni? Vkinek volt hasonló gondja, baja?

Új hozzászólás Aktív témák