Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flynth

    tag

    válasz baphomet #23410 üzenetére

    Nalam a kalozkodas igy megy:

    Eloszor is koszonok, es megkerem hogy adjon at 10t cargot, igy neki is jo, nekem is.
    Ha nem megy bele, akkor lelovom 3db large beammel a pajzsot es kikuldok par hatch breakert.
    (Combat loggereket reportolom)
    Ha elszokik, akkor az az en hibam.
    Ha 3-15% kozott van a hull, akkor mindenkeppen abbahagyom a lovoldozest, mert nekem a cargo kell, nem a frag.
    Tobbnyire ekkorra mar belatja, hogy jobb ha fizet, ha a trade routeon mas kaloz is vadaszik, akkor megy egy wing invite es elkiserem a bazisra ahol leadja az arut, feljegyzem a jatekos nevet es aznap tobbet nem rabolom ki.

    De mivel csak 10t cargot kerek (t6 eseten 5-ot) ezert tobbnyire egy jo dumalas lesz belole, sokszor meg csak lopottkent sem jeloli a cargot.

    Ha kozel van LHS 3447 akkor elmegyek utana oda es kidobom a lopott arut a piciknek :D

    Ertelemszeruen Type 6/7/9-re vadaszom, azok nem igazan lepnek meg a kaloz python elol, de hajtok a clipper rangra most reset utan, azzal mar cutter / corvette-t is be lehet tamadni, mert ha gaz van, el lehet vele menekulni.

    Mellesleg most Federation repura gyurok, mar -17%-nal tartok, kivancsi vagyok mikor leszek hostile :D

    [ Szerkesztve ]

    twitch.tv/flynth_ Asus Prime x470-Pro (Cooler Master H500P Mesh) R7 2700x 16GB DDR4 3600 Corsair LPX (samsung B-Die) 2x MSI 1070 Armor OC 8GB SLI, Razer Deathstalker Chroma + Logitech G502

Új hozzászólás Aktív témák