Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alexandrosz

    aktív tag

    válasz WestBam #77610 üzenetére

    Ilyen Tiki-féle lámpa van az én autós kulcstartómon, RovyVon néven, 500lm-nel. Nem volt szignifikánsan olcsóbb, mint a Tiki, de minőségi darab.
    Ezek másolatai kaphatók alin, 5-10 dollárért. :)

  • kkp900

    senior tag

    válasz WestBam #77610 üzenetére

    Köszönöm! 3 hét fórum olvasás ,és teszt videók nézegetése után már ideje is volt venni valamit ami jó . Én is remélem ,hogy minden király lesz velük. A Nitecore MH 12 Pro felé húztam de rohadt drága itthon kintről meg a gyártó oldaláról németből 40 euro a szállítás ide pld..Tegnap meg egy másik német webshop azt írta a garanciára ,hogy mivel nincsen engedélyük ide magyarba forgalmazni így se garancia nincsen , meg nem is adnak el nekem Nitecore -t. Ez azért az EU-n belül érdekes hozzá állás ,hogy simán végig viszem a vásárlást kifizetem és majd utána írják meg majd , hogy storno és vissza utalják majd vagy nem is értem... 43-at meg nem ér egy 90 dolláros szerintem akár hogy is számolom még euróba is egy az egybe akkor is sok a haszon . Plusz nem nyújtana többet majd mint a Fenix szerintem legalábbis nekem.
    Ezeket is csak webshopon érdemes szerintem venni. Az alzaról vettem a P5-öt felbontott termék volt mondom nem baj ha nem tetszik úgyis vissza megy majd. 20 ezer volt bontottan. De valahogy éreztem ,hogy utána kell nézni jobban a dolgoknak és emlékeztem ,hogy erről is van fórum. Tudom tudom sok fórumozó Convoy és más olcsóbb kínai párti párti meg minden , de azért ott is ami jó, az 20 minimum és plusz az aksi meg kb 0 garancia .. Akkor már összességében ebben benne van minden USB-C töltőm van itthon meg kábel is ergo a gyárit ki se kell bontani. Aztán már kész is. Apropó van egy LiitoKala LII-PD4 es töltőm itthon a hátulján sok aksi fel van tüntetve 20700-as is de ugye ebbe már 21700-as van akkor ezt nem fogja tölteni vagy tönkre teszi vagy csak inkább telefon töltőfejjel (ami 30 W-os most fogok venni egy 100W-ost majd belőle) és egy USB-C kábellel töltsem majd? Akkor ,hogy ki veszem és töltöm ezzel töltővel működik vagy sem? 26650 20700 18650 18490 17700 17500 16340 14500 10440 ezek vannak feltüntetve rajta meg természetesen a ceruza aksik minden féléje.

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz WestBam #77610 üzenetére

    Fenomenális a kicsi Tiki! Persze a nagy teso is jó sajnos nem fér bele a töltőbe kb 2 mm ami még kellene neki. Annak idején mikor vettem akkor nem is gondoltam rá hogy egyszer mást is fogok vele tölteni majd mint a ceruza aksikat. Mert akkor a nindent is töltőt vettem volna.. 😃 Na mindegy marad a kábel. Az lenne a kérdésem , hogy a Tiki hogy jelzi ha fel van töltődve most töltöm és egyfolytában kéket világít. Ugyan ez a Fenixnál is most töltőn van piros a ledje. Az is jó de majd este lesz az igazi tesztje .

Új hozzászólás Aktív témák