Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    Sziasztok! Szeretnék egy tartós megbízható lámpát mindenesnek. Már vagy 3 hete bújom a fórumot meg a videokat is róluk. Amire kellene az normál felhasználás nem barlangászok nem járok erdőbe (Főleg nem éjszaka) De elég sötét van a ház körül is ... :)
    Nem kell 300-400 méteres távolság de legyen kompakt na inkább leírom miket néztem ki.
    Fenix E 35R meg a Nitecore MH12 Pro és a Fenix TK16 V 2.0 mondjuk árban ez a legjobb szerintem ha németből rendelem ahogy azt régebben vissza olvasva egy fórumozó ajánlotta másnak csak nem tudom ,hogy lehet a garanciát érvényesíteni és mennyi a garancia rá? mert átbogaraztam az egész weblapot de ezek a németek nem írják sehol sem... Mondjuk több webshopnál se szóval ezek szerint kint nem jellemző ezt megosztani. ATK16 al egy bajom van csak hogy semmilyen visszajelzést nem ad az aksiról ami vicces ,hogy nem tudtak egy kurva ledet oda biggyeszteni valahova egy pár éves modellre.
    A garancia minél több legyen annál jobb lenne. Mennyire hihető a Fenixnak ,hogy tartja a 3000 lm-t 2,30 percig? Ha már veszek egyet akkor nyílván maxon használnám. Vagy ez tönkre teszi ezeket? És inkább azt hiszem 1000 a következő fokozat nála ,hogy az lenne a normális neki és csak néha néha a nagyobb 3000-es? Plusz ha valakinek van tapasztalata ezekkel a típusokkal jó lenne ha megosztaná velem is. :R És más márka is szóba jöhet csak a garancia legyen több mint 2 év és max EU-ból szeretném rendelni. Legyen benen vagy hozzá az aksi is. Remélem érthető amit szeretnék és behatárolja a lámpa minőségét és méretét tudását. Amit vettem 2 hete az egy Ledlenser P5R Core volt próbára ,hogy milyen ,de látom ,hogy hasonló árban sokkal jobbat lehet venni helyette.. Igaz nincs 7 év gari csak erre.

  • kkp900

    senior tag

    Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R A Fenix E35R -nél maradtam és vettem egy Nitecore TIKI-t is. 3 ezer ft-tal lett volna csak kintről olcsóbb ennyiért nem variálok németből rendeléssel.. Elsőnek is ezt néztem ki Bedvóter is ajánlotta már máskor ha jól tudom és neki is van ilyen. De ebbe nem vagyok biztos... :) Ha megjön akkor leírom a véleményem. Amennyivel drágább annál fényévekkel jobb így a száraz adatok alapján mint a Ledlenser P5 Core volt. Még a P7 Core -t néztem előtte amúgy ,de sejtettem ,hogy utánna kell előtte nézni 7 év gari ide vagy oda. Így csak 5 és 2 lesz majd de szerintem jobb lámpát sikerült vennem a kicsi meg kell ,hogy mindig a kocsi kulcson legyen.

  • kkp900

    senior tag

    válasz WestBam #77610 üzenetére

    Köszönöm! 3 hét fórum olvasás ,és teszt videók nézegetése után már ideje is volt venni valamit ami jó . Én is remélem ,hogy minden király lesz velük. A Nitecore MH 12 Pro felé húztam de rohadt drága itthon kintről meg a gyártó oldaláról németből 40 euro a szállítás ide pld..Tegnap meg egy másik német webshop azt írta a garanciára ,hogy mivel nincsen engedélyük ide magyarba forgalmazni így se garancia nincsen , meg nem is adnak el nekem Nitecore -t. Ez azért az EU-n belül érdekes hozzá állás ,hogy simán végig viszem a vásárlást kifizetem és majd utána írják meg majd , hogy storno és vissza utalják majd vagy nem is értem... 43-at meg nem ér egy 90 dolláros szerintem akár hogy is számolom még euróba is egy az egybe akkor is sok a haszon . Plusz nem nyújtana többet majd mint a Fenix szerintem legalábbis nekem.
    Ezeket is csak webshopon érdemes szerintem venni. Az alzaról vettem a P5-öt felbontott termék volt mondom nem baj ha nem tetszik úgyis vissza megy majd. 20 ezer volt bontottan. De valahogy éreztem ,hogy utána kell nézni jobban a dolgoknak és emlékeztem ,hogy erről is van fórum. Tudom tudom sok fórumozó Convoy és más olcsóbb kínai párti párti meg minden , de azért ott is ami jó, az 20 minimum és plusz az aksi meg kb 0 garancia .. Akkor már összességében ebben benne van minden USB-C töltőm van itthon meg kábel is ergo a gyárit ki se kell bontani. Aztán már kész is. Apropó van egy LiitoKala LII-PD4 es töltőm itthon a hátulján sok aksi fel van tüntetve 20700-as is de ugye ebbe már 21700-as van akkor ezt nem fogja tölteni vagy tönkre teszi vagy csak inkább telefon töltőfejjel (ami 30 W-os most fogok venni egy 100W-ost majd belőle) és egy USB-C kábellel töltsem majd? Akkor ,hogy ki veszem és töltöm ezzel töltővel működik vagy sem? 26650 20700 18650 18490 17700 17500 16340 14500 10440 ezek vannak feltüntetve rajta meg természetesen a ceruza aksik minden féléje.

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz bedvóter #77613 üzenetére

    Az mennyi Wattban? Mert 12 W alatt nincsen töltőm már. Az is Ipad töltöfej még. Vagy Mac mniről de kétlem ,hogy 1A adjon le szerintem az is többet tud már töltésnél mint 1A. Akkor marad a LiitoKala azzal csak biztonságosabb akkor majd.

  • kkp900

    senior tag

    válasz bedvóter #77615 üzenetére

    Köszi akkor jól gondoltam hogy ez csak 5W lesz.. Majd szétnézek ,hogy van e valami régi. Vagy marad a 12 W-os. Ezért nem akarok venni egy külön töltőt azért ,hogy azt másra már nem használnám ,mert elavult már 4-5 éve egy 5W -os. Gondolom azért van USB-C rajta mert már bírják ezek a gyorsabb töltést is szerintem hosszú távon is. De ti jobban tudjátok nektek van nekem meg csak lesz... :)

  • kkp900

    senior tag

    válasz WestBam #77610 üzenetére

    Fenomenális a kicsi Tiki! Persze a nagy teso is jó sajnos nem fér bele a töltőbe kb 2 mm ami még kellene neki. Annak idején mikor vettem akkor nem is gondoltam rá hogy egyszer mást is fogok vele tölteni majd mint a ceruza aksikat. Mert akkor a nindent is töltőt vettem volna.. 😃 Na mindegy marad a kábel. Az lenne a kérdésem , hogy a Tiki hogy jelzi ha fel van töltődve most töltöm és egyfolytában kéket világít. Ugyan ez a Fenixnál is most töltőn van piros a ledje. Az is jó de majd este lesz az igazi tesztje .

  • kkp900

    senior tag

    válasz FBLLMAG #77661 üzenetére

    Hello! Én pont ma akartam rákérdezni a csoportban a Nitecore MT2A
    Prora ,hogy megéri e a 13600 ft-ot! De ezek szerint igen és jól választottam vele . Bangoodon most ennyi volt még egy kis kedvezménnyel amúgy 15 ezer -re van leárazva. Na most már 3 is lesz pedig csak 1-et akartam venni.. :D Fenix E35R Nitecore Tiki meg majd ez ha megjön. Az ,hogy van nála ,hogy ha elemmel van használva akkor nem tudja a 1000 lm -t ,de ha ceruza aksival van akkor se? 2500 -as Ikeás aksijaim vannak azok így erősebbek mint a gyári arra 1600 mh ír. Akkor tudni fogja majd vagy nem szerinted? Esetleg próbáltad? Plusz látom ,hogy van ilyen vászon gyári tartója is de ugye azt nem adnak vele azt,hol lehet beszerezni? Köszi előre is a választ. Meg ,hogy feltetted az összehasonlítást leírást ajánlást. Egyáltalán melyik az a kis szövet tartó amiben ez nem fog lötyögni ,mert a videoban sajnos a srác nem mondja csak látom ,hog ya Márka fel van írva rajta keresztbe az oldalán.

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz FBLLMAG #77694 üzenetére

    Akkor az MT2A Pronál gyári 50 lm nem is 50 hanem 80? De ez csak tiednél lehet így véletlen, mert rosszul lett kalibrálva vagy szerinted akkor mindegyiknél ilyen? Mert ha mindegyiknél akkor az jó lenne mondjuk nem nagyon használnám a legkisebb fokozaton ha majd megjön .. :D A tokokat azt hiszem elengedem ,mert egyedül a Conradnal találtam meg 7700 lenne szállítva . 13600 volt a lámpa. A kurva 5 dolláros vagy 5 eurós tok.. Viccek komolyan . Meg akinek a videoját láttam nincs is pontosan passzoló tokjuk jelenleg hátha később gyártanak majd hozzá..

  • kkp900

    senior tag

    Sziasztok! Megjött a Bangoodról rendelt Nitecore MT2A Pro tökéletes szerintem . Itthon nem is lehet kapni ahogy elnézem. A Fenix E35 R vissza küldtem mert engem zavart a hogy a led sárgásan világított 3 fokozatban is. Max csak Turbo fokozatban volt ideális a fehér fénye számomra. Beszereztem egy 5W Iphone töltőt ahogy ajánlottátok és csak azzal fogom tölteni majd az aksiját. Köszönöm a segítséget . A Nitecore nál is esetleg van lehetőség regisztrálni az 5 év Garihoz? Mert gondolom a Bangood nem fog annyit adni kb sehol se olvastam hogy egyáltalán mennyi is lehet a garancia. Ezért jobb lenne regisztrálni ha lehet.

  • kkp900

    senior tag

    válasz H-Zol #77745 üzenetére

    Szerintem nagyon sárgán világít a Fenix. A Nitecore 5500K most megtaláltam egy tesztben. Meg kicsit át is gondoltam a dolgokat . Nem gyűjtő akarok lenni ... :D Nekem elég ennek is a fénye amire nekem kell, most teszteltem éppen kint egy kicsit esik is az eső de szépen lehet látni vele. Ha baja van akkor írok egyenesen a Nitecorenak majd. De szerintem nem lesz majd vele semmi se egy jó pár évig kiszolgál majd akkor meg majd újra veszek egy másikat , mert ugye egyedi benne az aksi nem hiszem , hogy gyárt más is ilyet . Vagy normális áron be lehet szerezni majd. 14100 van benne 1600 mh. Jó lenne tartalékba egy ha olcsón lenne vahol.. :DD

    [ Szerkesztve ]

  • kkp900

    senior tag

    válasz FBLLMAG #77748 üzenetére

    Engem meg vett . Nyílván más embernek másra kell egy lámpa , de nekem ez is megfelel amire kell.2 Ikeás (Eneloop ) még a fehér aksival próbáltam ameddig töltöttem a gyáriját. Tökéletes azzal is hozza az 500 Lm ránézésre.. :K Akkor jó ha nem megy tönkre :C Ha annyit kibír akkor megérte az árát.

Új hozzászólás Aktív témák