Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H-Zol

    senior tag

    válasz kkp900 #77601 üzenetére

    A lámpa garanciával én úgy vagyok , hogy olcsóbb vonalon mentem, Kínai semmi garancia , de minek is , tízen év alatt 3 lámpám ment tönkre , de nagyokat estek abból kettőt meg javítottam a harmadikat át építem , ha lessz időm !
    A maxon használom kérdésedre :D nem ezek nem mennek tönkre tölle , be lép a hövedelem és addig veszi vissza a fényerőt ameddig nem tud visszább hűlni !
    Bármelyik lámpámal jól el vagyok és nem spórolok a fényerővel :N de én soha nem engedem , hogy túl meleg ( sütős ) legyen mert utánna nehezen hűlik és tényleg használhatatlan fényerőt produkál , visszább veszem én , és szépen el lehet velük játszani !
    De ha olyan van mint nemrég egy elveszett kutyát kellett keresnem a földeken , két komoly lámpát vittem magammal , és bírták a maxot felváltva :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • bedvóter

    tag

    válasz kkp900 #77601 üzenetére

    Elsőként jó, ha tisztában vagy azzal, melyik lámpa, milyen szélesen világít.
    Nos az általad említettek közül a legszélesebben az E35R, ennél "szűkebben" a TK 16 V2.0, a legszűkebben pedig az MH12 Pro világít.
    Ha általános körbenézés a cél, akkor ezek közül ilyen szempontból a TK16 V2.0 a jó választás.
    DE:
    A TK16 V2.0 lámpának nincs oldalsó kapcsolója, magyarul a kezelése nem lesz egy leányálom, a felkarodat függőleges helyzetben kell tartanod legalábbis addig, amíg bekapcsolod, meg fokozatot váltasz. Én személy szerint kerülöm az ilyen lámpákat.
    Ha a TK16 V2.0-hoz hasonló vetítésimképpel rendelkező lámpát keresel, ami oldalkapcsolós, akkor kiváló választás lehet a Fenix E28R V2.0
    Kicsi, könnyű, jó fokozatelosztással rendelkező lámpa.
    Az hogy a max. fényerőt meddig tudja tartani, nem lényeges szempont. 600, 1000 lumennel is kiválóan látni fogod azt, amit szeretnél.

    Én a németországi beszerzést javallom. Onnan olcsóbban és gyorsabban beszerezhető, mint Magyarországról.
    A Fenix minőségi lámpákaz csinál, nekem még soha nem volt gondom velük.
    A németországi Fenix vezetője egy jóindulatú, korrekt ember, ha bármi gond adódna a lámpával, biztosan segíteni fog.
    Kétségtelen, hogy az ügyintézés kissé nehezebb lesz, mintha itthoni boltban veszed a lámpát.

  • sarajhvh

    tag

    válasz kkp900 #77601 üzenetére

    Szia! Ha tartós, megbízható lámpát keresel, jó helyen keresgélsz.
    A Fenix, Nitecore, Olight, Ledlenser márkákkal nehéz mellényúlni!
    A Ledlenser kivételével nekem van mind a három márkából, évek óta használom őket, és szolgálnak gond nélkül!

    ( H-zol kollégga: nagy megelégedéssel :D )

Új hozzászólás Aktív témák