Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz ZozzV6 #55978 üzenetére

    A Convoy szerintem irreálisan nehéz, nem feltétlenül csak a fejpánt a baja, de jobban örülnék neki, mint a Sofirn-nak, aminek meg a bevonata iszonyú gyenge. Frankón mondom - konteóhívők előnyben- szerintem a "nagyok" adnak a kicsiknek pénzt, hogy maradjanak csak gagyik, nehogy a bevételi forrásukat kockáztassák.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

  • Gargouille

    őstag

    válasz ZozzV6 #55978 üzenetére

    A legtöbb műszaki cikkel ez a gond, hogy a gyártó megálmodja, hogy szerinte mi kell a felhasználónak, ahelyett, hogy először felmérné, hogy mi az amire szükségük lenne és az alapján csinálná meg. Nyilván nem egyszerű mert ahány user annyi féle igény, de azért van sok közös pont és a piaci eladásokból, egy-egy lámpa népszerűségéből is elég jól lehet tudni, hogy mi az amitől sikeres lesz és kelleni fog az embereknek.

    Például az idióta stroboszkóp egy kitűnő példája ennek. Szerintem mérhetetlenül kis százaléka használja az embereknek, mégis belerakják szinte az összes lámpába, nyilván azért mert könnyű műszakilag megoldani és oda lehet írni mint plusz feature-t, tehát a gyártó és a marketing oldalról jó ötletnek tűnhet. Felhasználói oldalról viszont inkább bosszantó, főleg ha úgy oldják meg, hogy belekerül a normál fokozatok közé, vagy könnyen be tudod kapcsolni.

    Remélem Simon azért hajlik a jó szóra, mert a H1 amúgy nekem is nagyon tetszene.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák