Keresés

Hirdetés

  • Akár három Z Fold6 is érkezhet idén

    ma A Samsung elvileg készül egy kedvezőbb árú Fold modellel is, de felmerült még egy, harmadik verzió lehetősége is.

  • Shin Megami Tensei V: Vengeance teszt

    gp Közel három éven keresztül az ötödik számozott Shin Megami Tensei kizárólag Switch-en volt elérhető, az Atlustól megszokott bővített kiadás viszont már minden platformon elérhető.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollyBoni

    veterán

    válasz Akasztott #40676 üzenetére

    Nem rakok semmilyen búrát, marad a gyári állapot. Ahogy tudom kerülöm a forgalmat, de nagyobb forgalomban nem járatom a lámpát maxon. Nézegettem mennyire vakít az M1, közepes fokozaton egyáltalán nem vészes, főleg úgy hogy ugye a szembe jövő autós is világít. De még naplemente körül vagy felhős időben is nagyon jól észrevehető szemből. Na meg ugye nem egyenesen van a lámpa hanem picit lefele döntve.

    A 150 tényleg sok, legyen akkor 80-100. Biztos mások a szokásaink, elvárásaink, én ha egy teljesen kivilágítatlan úton megyek örülök ha messzire is látok, meg az is jó ha jó messze már villogtatja a lámpa a fényvisszaverő dolgokat. Mikor még a zoomos sz*r lámpám volt ott is legtöbbször kicsit beszűkítettem, pedig az alapból még kevésbé terített mint az M1. Normálisabb tempónál országúton szvsz sosem árt ha nem csak közvetlen magad elé látsz, legalábbis nekem nem csak az kell.
    Ezért gondoltam ha már felrakok két lámpát legyen az egyik távoli, de majd ha megjön a C8 akkor meglátjuk. :)) Én nagyon bízok benne hogy szuper setup lesz az M1 + C8.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák