Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cbrfireblade

    aktív tag

    válasz WestBam #33186 üzenetére

    Akkor lehet a nagyobb kapacitás miatt jobb ha a panasonic ncr18650B-t veszem, ha a lámpáim szempontjából elegendő a kisebb kisülési áram is.
    Ahogy nézem a pana is 6,8A-t tud, ami elegendő a lámpáimhoz, de cserébe van + mAh kapacitás.

  • ZozzV6

    senior tag

    válasz WestBam #33186 üzenetére

    Viszont ami érdekes. Mindkét lámpa oldalán van egy kis ablak amin ha merül az akku villog pirosan. A DS10-est multiméterrel mérve táppal láttam el a lámpát és csökkentettem folyamatosan a feszültséget. 3.25V-nál elkezdett jelezni, hogy kevés. Nem kapcsolt le hanem továbbra is villogott az oldalán pirosan. Egészen 0,7V-ig le tudtam menni. 1,5V-nál még volt minimum és kettes mód a 4-ből. A két magasabbnál ugyanúgy világított mint kettesen. Nem tudom ez valami anomália vagy csak táppal viselkedik így. Majd kipróbálom lemerült akkuval. Vagy ez a driver valami változata annak amelyik 1,5V-os elemekkel is működik..... Minden esetre érdekes.
    A fej úgy láttam teljesen megegyezik a két lámpán, csak a típus gravírozás más. A csövek is csereszavatosak egymással de a tailcap nem mivel a DS10 csak 16340-t fogad. Emiatt a cső fele vastagabb és alul a tailcap kisebb. De a felső menet egyforma.
    Akik a BLF Q8-ra várnak tudják, hogy elektronikus kapcsolós és a kapcsolóban van egy státusz led. A DS20 szinte kiabál azért hogy a kis led ablakot felhasználva kapjon tőlem egy másik drivert és ugyanazt a Narsil firmware-t mint ami a Q8-on lesz :D
    Alap esetben nagyon alul van hajtva a DS10 és a DS20 is. A 10-es esetében a kis kapacitású akksi miatt érthető de a DS20 lehetne izmosabb. Konkrétan a DS10 0.65A-t vesz fel maxon a DS20 pedig 1A-t Ezért is gondoltam a DS20 tuningolására. A led alatt sima alu csillag van. Igazából a tesztben akartam ezeket is leírni csak nem tudtam magamban tartani.

    Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

Új hozzászólás Aktív témák