Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz ottobacsi #24154 üzenetére

    a műanyagok megolvadhatnak a extra hőtől, de egy 65W-ost azért simán beválalnék

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz ottobacsi #24154 üzenetére

    Autója válogatja, ha a kapcsolón megy át az áram (régebbi autó) akkor célszerű relézni a refiket külön-külön és megtáplálni közvetlen akkuról az izzókat azért, hogy a lámpakapcsolót ne vágja haza.
    Sokan minden gond nélkül használják az 55w h7 helyett a 100w izzót is simán betéve a gyári helyére mindenféle átalakítás nélkül.
    Én "lehet", hogy évek óta használom offroad az autómat az 55w helyett 75w-ossal átalakítás nélkül. Minden része bírja, nem volt gond vele, remélem nem is lesz. :DDD Teljesen elégedett vagyok a fényerejével és a tartósságával is. Két évente le szoktam cserélni őket mert csak, nem égett még ki egyszer sem, én kukáztam le mert ennyi idő alatt már csökken a fényereje. Mikor először hallottam erről a dologról akkor pont nightbreakert vettem bele tehát új volt. Aztán vettem ilyet is és betettem egymás mellé őket. Szemmel látható volt a különbség.
    Még egyszer kihangsúlyozom, ezek csak akkor hatásosak igazán ha nem bordázott üveges a lámpa, annak nagyon sok a szót fénye, sok megy "kárba" és ha már öreg akkor az átláthatósága is csökkent jelentősen, ezzel nagyon keveset lehet rajta javítani. Ilyen esetben az első lépésnek mindig az üvegbúra cseréjét javasolt megtenni, ha a foncsor tükre is meg van mattulva vagy el van rozsdásodva akkor akár komplett új lámpát kell betenni. Már az is jelentős javulást okoz még normál izzóval is.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák