Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz hpsafl #16880 üzenetére

    úgy kb mit képzeljek el? nem kell nekem húha fény stb. csak hogy lássak (és nem is vagyok egy sebességbajnok :) )

    vagy induljunk úgy neki, hogy alapvető célra bőven elegendő az a 16 dolcis példány, max. ha belemelegedem az esti dologba, akkor jöhet egy nagyobb?

    persze arra is kellene a lámpa, hogy rendeltetésszerűen bekapcsoljam pl. településen kívül mindenképpen, erre meg gondolom praktikusabb lenne az a kompaktabb lámpicsu

    szerk.: nem is annyira brutál az a tartó :)

    szerk2.: láttam abban a kompakt lámpában vannak különböző driverek ill. ledek (jól mondom?) az a legoptimálisabb amit te mutattál, vagy az a kínálat legolcsóbbik de még jó lámpája? esetleg ha szemezgetek a nagyobb lumenesek közül, azok közül melyiket érdemes megnézni? láttam van 26 dolcsis is pl. stb. vagy annyival nem lesz nagyobb relatíve a fénye, de az akkut jobban bezabálja? vagy hogy kell ehhez hozzáállni, gondolkodni?

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák