Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kowik #16385 üzenetére

    Oks, megleltem az oldalt pár napja, de pont azok a fényágyuk nem szerepelnek (majd), amelyek elsősorban érdekelnek :D

    Azért annyi előrelépés van hogy már csak a két Fenix versenyez:

    A TK51 ami szórt és szúrt fényt egyaránt ad nagy buli lenne, de be kell érnem kevesebb üzemidővel, és "csak" 425méteres látótávolsággal.
    A TK61 erősen fénykard style, 825méter hatósugár és nemelég hogy alapból tovább világít, még mehet rá +akkucsomag, megduplázva az idejét.

    Addig is míg jön az infó, az akkut is meg kellene határozni: olvasgattam még csak őket, de ha nem tévedek van védőelektronikamentes és védőelektronikával szerelt változat is, ami nagyobb méretű a mentestől -18650 akkuról van szó. Áramerősségben gondolom az erősebb a jobb csak úgy ugrik az ár is. A töltő még a fő kérdés, 4db akkut egy időben az elvárás, mert a TK51 3×18650, a TK61 alapból 4×18650-el indít, de ha akkupakk is játszik már 8db kell belőle.

    Ja és ezek beszerzése is kérdéses, mert úgy olvastam errefelé is, hogy a vám+áfa szinte elkerülhetetlen:
    hiába jóval olcsóbb kint, mire átjön sokkal több idő, vámolás után árban megközelíti mint ha itthonról venném, és utóbbi esetben lehet párnap múlva itt van.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák