Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    FBLLMAG fórumtárs kérte múltkor, hogy próbáljam ki a lámpát akku nélkül, csak USB-ről üzemeltetve. Sajnos bokros teendőim közepette csak most reggel volt rá érkezésem (amíg a gyerekek végre leültek reggelizni és félbehagyhattam egy - az ő terveik szerinti - LEGO csillagromboló építését :D) ), így sebtiben elvégeztem a tesztet:

    A képminőségért elnézést, telefonnal készült. Mivel volt itthon egy ilyen kis gagyi USB-s mérő, így rádugtam, hogy látszódjon az is, hogy melyik fokozaton mekkora áramot vesz fel. Sajnos a "műszer" nem túl érzékeny (vagy hibás, vagy csak kínai... :D ), mint látható a képen az alsó 3 fokozatban 0 áramfelvételt írt.

    Ettől eltekintve USB-ről ez a 4 fokozat elérhető. És amúgy a kedvenc EDC lámpámmá lépett elő, egyszerűen hibátlan kis szerkezet, ez az első olyan lámpám aminél egyetlen olyan dolgot sem tudok mondani ami hiányozna belőle vagy azt érzem, hogy máshogy jobb lett volna megoldani.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák