Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    Üdv

    Szükségem volna horgászathoz egy fejlámpára. Jelenleg egy 1500 forintos vacakkal szenvedek.
    Elvárások:
    Viszonylag könnyű, kényelmes. Egész éjjel a fejemen van, ha kell, ha nem.
    Akku vagy elem mindegy, de akkusnak jobban örülnék.
    Fontos a folyamatos piros fény, de ha zöldet tud az még jobb, mert elvileg kevésbé zavarja a halakat. Sajna zöld fénnyel semmit nem találtam.
    Üzemidő nem érdekel amennyiben belső akkuja van. Ha 8-16 órát bír az már nekem jó.
    Viszonylag könnyű kezelhetőség, ne kelljen 1000 gombot átfagyott vizes kézzel kitapogatnom.

    Fontos az erős fény, hogy bedobáskor célba találjak. Sok lámpánál olvastam, hogy X méterig világít, csak azt már nem említik, hogy max hatótávnál semmit nem lehet kivenni a megvilágított részből, csak halovány derengés. Nekem olyan kéne, ami 60 méterre úgy megvilágít, hogy jól láthassam a megvilágított részt.

    2 kiszemelt lámpa:
    BLACK DIAMOND SPOT 200 LUMEN
    PETZL ACTIK CORE

    ~12k a keret, sajna az említett petzl nagyon túl is van a keretemen, de talán hosszútávon megéri, ha nem kell elemekre költenem.

    Egyéb tipp? Elsősorban hazai beszerzés kellene, mert vége a szezonnak, mire Kínából megjön, de kínai is érdekelhet, amennyiben van valami best buy.

    Köszönöm

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák