Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • may15

    csendes tag

    Ma vettem egy fejlámpát, szemethunyva a tény felett, hogy van otthon néhány, most érkezett meg egy HC65 és postán van egy H03.
    Ezt a márkát itt nem nagyon hiszem hogy bárki ismerné: Angryfox HR06.
    Elsőre egy nagyon szuper kis lámpának tűnt, de ahogy próbálgattam úgy jöttek az észrevételek.
    Az alap ui úgy néz ki, jogy van egy elektromos kapcsoló a tetején, illetve az optika körüli gyűrű eltekerésével választod ki hogy melyik ledet szeretnéd kapcsolni. Van benne egy spot, egy piros egy flood és egy zöld (ez a kapcsolási sor)
    A spotnak három módja van, a többinek kettő. Hosszú gombnyomásra beacon kapcsol be, szinesben is, duplára strobi, négy kattra lock. Ko be kapcsolás röviddel megy, menet közben hosszú a módváltás. Ezek után a tapasztalatok:
    A pozitív:
    igen masszív ház
    Nagyon jó kezelés
    Jó szoftver
    A fokozatok el vannak találva
    A színes tényleg erős, de csak ha kell
    Szép a vetítési képe

    A negatív:
    Igen nehéz
    Nincs felső pánt, ami nehéz lámpáknál alap
    Erre hely sincs
    A töltő egyáltalán nem fix a csatlakozóban
    Amikor tekered, akkor annyira nehezen fordul, hogy a fejeden bőven elforog a lámpa is
    Az egyik befogója ami a lámpát fogja nekem atom módon le van lazulva és mozog
    Négy dőlésszög van, így nem tudod közelre használni normálsian, mert annyira nem tudod dönteni
    A szórt fehér fény annyira hideg, hogy az inkább már lilás
    Sehol nem találtam vízállóságot a dobozon, így lehet egy esőnél vége lenne.

    Ennek fényében holnap visszaadom a lámpát, mert ez egy elhibázott kapuralövés. Sajnos. Az alapkoncepció jó, de a mehvalósítás a tervezőasztalon zajlott, nem pedig kipróbálás útján.
    Remélem lesz ebből még újabb generáció mert amúgy szuper(lenne).

    És a végén íme a lámpa

Új hozzászólás Aktív témák