Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ra3

    őstag

    Nitenumen NE01 tulajokhoz lenne kérdésem, ma jött meg a lámpa, a fényével teljesen elégedett lennék, kicsit tényleg olyan s2+ / c8 keverék, viszont a kapcsolója nekem nem működik rendesen.
    Megnéztem itt a leírást, és azt hittem én vagyok a béna hogy nem jön elő a dupla klikkre a turbó mód, akkor egy kis kapcsolgatás után mégis megjavult, majd most este az utcán is próbálgattam és kiderült hogy nem minden kattanást érzékel.
    Bekapcsolás második-harmadikra sikerül, a lépegetés közben is van hogy 2-3-at kattintok és még mindig ugyanabban a fokozatban van, már olyan is volt hogy nem bírtam lekapcsolni, szét kellett csavarni. Dupla klikk esetleges, néha jó, néha nem, van hogy a hosszú lenyomást se érzékeli.

    Amúgy már a gearbesten is van róla olyan értékelés hogy nem minden lenyomást regisztrál, szóval ez valami hibás mikrokapcsoló szállítmány lehetett, ti nem tapasztaltatok hasonlót?

    Továbbá ilyenkor mi a teendő, elvileg jó a Nitenumenes garipapírja is, vagy inkább elsőre a Gearbestél reklamáljak?

    ''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

Új hozzászólás Aktív témák