Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athlasz

    csendes tag

    Üdv!
    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    Van egy Led Lenser H7.2 fejlámpám, amit idén hozattam egy ismerősömmel Fehováról. Neki H7 van, vadászik, ő ajánlotta a márkát, neki nagyon bevált minden téren. Amikor kipróbáltam én is el voltam ájulva, hogy milyen jó fénye van, fókuszálható, tökéletes. Azóta azonban nem sokat használtam, idegesítően hamar elkezd villogni 15 vagy hány mp-enként, hármat. Elvileg ez annak a jele, hogy merül az elem. Kipróbáltam Duracell, Sony, Energizer, Varta elemekkel de mindig ugyanaz. Én nem vagyok vadász, nem kell a munkámhoz, nem használom sokat, de új elemekkel napi kb. 3-4-5 perc használatnál egy hét alatt elkezd villogni (persze mindig max. fényerőn használom). Ez normális ezeknél a lámpáknál? Ismerősöm azt mondja neki 2-3 éve megvan a H7, és eddig nem sokszor kellett elemet cserélnie, pedig használja rendesen. Szerinte vennem kéne egy H7-et, de kicsit megrendült a bizalmam a Led Lenserben. A h7.2 ilyen gagyi, vagy csak az enyémmel lehet valami gond? Van vkinek tapasztalata a 7.2-vel?
    Már nagyon elegem van belőle, tudnátok ajánlani valami fejlámpát aminek ilyen jó fénye van de nincs túlbonyolítva ennyi fölösleges funkcióval (pl villogás...), és viszonylag sokáig bírja? Valami minőségire gondoltam, ami azért nem kerül 20-25 ezernél sokkal többe :)
    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák