Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigdigit

    addikt

    válasz biga #9787 üzenetére

    Köszönöm az információt. Inkább a Mokkat nézegettem. Igaz 20 évig ültem kis Swiftben de most hozzá szoktam a Crossoverhez. Nehéz lenne vissza szokni kicsi vagyok. Nézem ilyen téren az ev database adatait.

    Azért is nehéz a dolgom mert Suzuki esetén mindig is volt 3 felszereltségi szint. Könnyű volt beazonositani mit is veszek. Nem voltak + csomagok.
    Más márkáknál ember legyen a talpán aki kiigazodik főleg a csomagok terén. Hirdetésekben vagy alapból nincs benne valami vagy olyan is be van írva ami nincs is benne. Itt kezdtem feladni.
    Utoljára vagy 30 éve vettem használt autót de akkor is Swiftet. Előtte még Lada volt.
    Egyedül a Konával kezdek képbe lenni mert eddig az volt a favorit.ID3. ami még tetszik.

    Benne vagyok szinte minden szóba jöhető csoportba. Vannak bajok rendesen milliós tételekkel akár.
    Opel Corsa vagy Peugeot csoportot itthon nem is találtam mert szerintem olyan kevés van nálunk.

    Most is látok egy ígéretes Mokkát. 2021.07 26000km 8250. 11kw falitöltővel együtt.

Új hozzászólás Aktív témák