Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz joghurt #859 üzenetére

    "Láma kérdés, de lusta vagyok Google-zni. :DDD"

    Tudjuk, mindenki azt szeretné ha kifejezetten neki válaszolna valaki, nehogymár keresni/olvasni kelljen :)

    "Ha a falból belemegy az N*X Amper AC az autóba, akkor mit csinál a Type2 fali "töltő" sokszázezer forintért? Egy ipari áramos aljzat kb. 20e-ből megvan. Én nem akarom a távolból okostelefonról tamagocsizni. Bedugom, töltsön, kihúzom, fejezze abba. Akár még egy kapcsolót is hajlandó vagyok megnyomni hozzá."

    Elvégzi a kötelező kommunikációt az autóval. Hány ampert vehet ki az autó, és kapcsolja a töltést, ha minden rendben van, stb. Egy ilyen vezérlő önmaga 20-30-50eFt, a töltőkábel vagy a mágneszáras type2 aljzat a másik 40-60eFt, doboz, FI relé, stb.
    Nálunk kb 130-140eFt + áfától vannak töltők egyébként.

    "Amikor a 3x20A-ről 20-22A-rel töltesz, akkor a házban felkapcsolt lámpa (na jó, beindított mosógép, vízforraló, porszívó, vagy bekapcsolt sütő stb.) nem vágja le a villanyóránál a kismegszakítót? "

    De bizony, levágja. Az autó ha 16A-el tölt, akkor akár 10-20 órán át stabilan ennyivel terhel. Kell egy terhelés megosztó, vagy más szabályzás ne menjen együtt más nagy fogyasztóval.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák