Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andras6800

    senior tag

    válasz Vesa #7621 üzenetére

    El is ismerem/ ismertem, hogy az autód márkájának nem tudása az én hiányosságom :)

    Viszont akkor most ott vagyunk, hogy az taglalt 4,5 milliós kárú koccanás is Ioniq volt. Így a kérdés inkább az, hogy az ioni EV túlárazott? A Hyunay maga?

    Kérlek ne értsd félre a szavaimat. Egyszer sem szándékoztam arra célozni, hogy bármit is ferdítesz.

    Csupán számomra egy autó fix fenntartási költségeibe nem tartozik bele az, hogy drága megjavíttatni ha összetöröm. A meghibásodás okozta alkatrészcsere sem, de az már véleményesebb. Nekem azért nem, mert én fiatal autóban gondolkodom. Aki 5+ éves autóval kalkulál, ott kell erre is gondolni, ebben igazad van.

    Csupán számomra ez továbbra is egy egy mintavételes mérés (Ioniq) ami nem tekinthető reprezentatívnak az egész piacra. Én abból indulok ki, amit 3 szomszéd is mond akiknek van EV (TESLA) és ICE is( Egyiknek Diesel VW, másik kettőnek Benzin BMW). Mindhárman sokat mennek eléggé. Km arányosan töredékét költik szervizre EV-nél mint ICE-nél.

    A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

Új hozzászólás Aktív témák