Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz opr #1697 üzenetére

    engem tényleg érdkelene akár tőled akár itt 1-2 Tesla tulajtól / fantól, hogy mivel tud többet egy Tesla egy hasonló akkuméretű autónál mert nem tudom összerakni...

    ahogy az is érdekelne, hogy mivel jobb egy i4-nél egy M3 LR (árban kb egál)

    Meg mi az a nagy infotainment hipe? Itt az előbb írta valaki, hogy van rajta spotify (van andorid autón is) van rajta netflix... Éljen vezetni szoktam nem tvt nézni a kocsiban... Meg játék is van rajta... dettó...

    Szóval mit nem tud egy nem tesla AA vagy ACP-es autó amit a Tesla igen...

    Teslának nagy előnye a töltőhálózat ebben igazat adok neked, de te hol élsz? Merre jársz? Én 16e km megtétele alatt sosem vártam töltésre, mindig volt szabad töltő... egyszer találkoztam rossz töltővel akkor 500-600m-re volt a másik működő töltő. De tény, hogy 96-98%-ban nincs szükség útközbeni töltésre... Bár ha jól hallottam és igazak a pletykák pár és és mindenki tölthet Tesla töltőn is ... :)

    Mindezt meg tudtam oldani:
    - 2x20-30e Ft-ból hogy ahova járunk rokonok legyen ipari csatlakozó
    - meg az autó 180-280km hatótávjával (45 nettó akku és 15%-kal nagyobb fogyasztás Mint a M3 SR) az útjaink 90%-ban megfordulunk töltés nélkül. Vagy kell 10 perc töltés 50es töltőn...

    Pont ezért nézek következő autónak egy 80 körüli akkus autót majd (ID4, ID3, eTron Q4, i4), bár remélem kijön a 308-3008-asból addigra az full electric verzió 75+-os akkuval ... Mert akkor menne a mostani 308 és e208 a háztól és egy masszázsfoteles gtline-ra beneveznék újra :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák