Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andras6800

    senior tag

    válasz Tiédetis #11318 üzenetére

    Akkor okés. Rossz megfigyelés volt.

    "Ma is tetszik egy hathengeres bmw dízel hangja. De előttem van, amikor olyan füstöt húzott maga után, hogy 2 hét hurrikán kellett a kitakarításához. Ahogy előttem van az is, hogy a testvérem 5-se hónapokig állt váltógondok miatt. Ugyanakkor mikor vittem őket a 3-as Lagunámmal, amit előtte lefikáztak, meglepődtek hogy bővebb a hely belül, a hátsó traktus rolójától is odáig voltak. Szóval mi a premium? Tág fogalom. Nem az, amit ha sokszor mondanak fizetett megmondók, attól az lesz. Ugyanakkor tényleg van minőségibb ugrás. Kinek mi a fontos, kinek mi a premium :)"

    Előttem meg az van, hogy kollégám renultjával mit szívott 2 éve. Aztán vett eg E46-ost. Vagy a másik kolléga, akinek a 4 éves peugeotban árrohadt az ajtó.. lakatos szerint típushiba több stellantisos autónál... Ez egy örök parttalan vita. Minden gyártónál van baj bőven. Engem 20 év alatt a 4 BMW-mből 1 sem hagyott ott soha. Vigyáztam rájuk, karbantartáson kívül szinte semmit nem kértek. És volt amit 10+ évesen adtam el. De tudok olyat aki szívott vele.

    [ Szerkesztve ]

    A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

Új hozzászólás Aktív témák