Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThySoul

    senior tag

    válasz Bad Pritt #3210 üzenetére

    Teljesen egyetértek, azzal egészíteném csak ki, hogy legalább olyan káros hozzáállás az is aki nem akarja látni /elfogadni a hibákat mint az ha folyton csak szidsz valamit.

    Az elden ring egy jó játék, ami megmutatta hogy képes egy új élményben előadni a bevált from receptet. Mindazonáltal nem hibátlan, és szeritnem 2022-ben igenis jelezni kell egy cég felé hogy kell javítani a dolgokon. Ne hozzunk már át a 11 éves első részből komplett bosst, meg előző játékokból komplett karaktereket, enemyket és hasonlókat,illetve ne legyen már midnen sarkon valami dupla /tripla boss fight. Valakinek elhiszem hogy ez a From élmény, de szerintem meg az, hogy fair módon de nehéz a játék.

    Én várom a következő játékot /DLC-ket, csak kisebb lelkesedéssel, mint anno egy DS3 vagy Sekiro után.

  • persil

    nagyúr

    válasz Bad Pritt #3210 üzenetére

    En eddig is ezt mondtam, gyakorlatilag. De a "szerintem a legjobb jatek a sorozatban" sokkal inkabb elfogadhato, mint a "legrosszabb jatek a sorozatban". Erzitek a kulonbseget.

    Lehet szerinted hulyeseg, de nem objektiven az.

    Oldalakon keresztul kell beismertetni masokkal, hogy a jatek, amit baromira elveznek, az egy szar...? Nyilvan nem.

    "Ne akarjuk már védeni azt is, ami objektív szemmel gyengébb a játékban pls."
    Ilyenrol szo sem volt.

    De irom tobbedjere, rengeteg dologban egyetertek veletek. Tokeletes jatek nincs, soha nem is lesz. Viszont a "hibak" fele egy felesleges hiszti(nem reszetekrol, hanem ugy en bloc mondom), ez viszont teny.
    Nem tetszhetnek az uj dolgok mindenkinek, ez teljesen oke, nem kehet mindenki szerint jobb, mint a korabbiak, ez is teljesen rendben van. De a huzzuk le, mer' open world, meg juj 10 db sentinel van bruhuhu. Es akkor a huszezer eves jatekok jonnek fel peldanak. Na az a netto hulyeseg.

    Sok mindenben jobbak a korabbi reszek, sok mindenben nem. De, hogy kategorikusan kijelentve a legszarabb legyen a sorozatban... Ne mar. Ez nagyon szubjektiv, sanyinak az, jozsinak meg nem, fogadjuk el.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák