Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz persil #3230 üzenetére

    Nekem egy bajom volt a jatekkal az elejen, az hogy egy evtized utan a mozgaskultura semmit nem fejlodott. Az ossz ujitas az ugras bevezetese volt. De az is olyan sutara sikerult hogy faj :D Majd a klasszikus DS eleterzes elnyomta az egeszet.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Yodamest

    veterán

    válasz persil #3230 üzenetére

    "En eddig is ezt mondtam, gyakorlatilag. De a "szerintem a legjobb jatek a sorozatban" sokkal inkabb elfogadhato, mint a "legrosszabb jatek a sorozatban". Erzitek a kulonbseget."

    Jó hogy írod ezt így, engem valami megfoghatatlan ámulattal tud eltölteni sokszor, hogy mennyire szélsőségesen más véleményeken tudnak lenni bizonyos emberek. Én sem mindig látom jól a dolgokat, lehet valamit alul vagy túlértékelek, de azért egy valamennyire objektív skálán akkor is eltudok helyezni egy produktumot, legyen az egy játék vagy film. Tehát látom azt hogy oké, tegyük fel itt az Elden elhiszem, hogy valakinek nem 10/10 hanem mondjuk 10/8 oké, vagy ott az Avatár mint film, vagy egy Terminátor 2, valaki azt mondja nem 10/10 hanem 10/8, ha megmagyarázza megértem mi hiányzott neki belőle.

    Viszont vannak ezek a nagyon durva szélsőségek időnként, amit szerintem képtelenség megmagyarázni, amikor valaki egy T2-re vag Avatárra vagy jelen esetben Elden Ringre mondjuk azt mondja élete egyik legrosszabb élménye, vagy egy abszolút közepes valami... na az ilyet egész egyszerűen objektív felfogásban nem tudom értelmezni. Én hiszek a beletett munkában és az igényességben, ha valami egy igényes mű, amivel látszik hogy sokat foglalkoztak, azt egész egyszerűen nem lehet átlagosnak meg hulladéknak nevezni.
    Az elvonatkoztatás kedvéért megint egy egyszerű filmes példa itt a végére, tehát senki ne mondja nekem semmilyen értékrend alapján, hogy mondjuk egy Jurassic Park rosszabb film, mint mondjuk egy Halálos iramban vagy Transformers. (most hagyjuk a más közönség, más igények meg hasonló blablát, az igényességet és a beletett munkát nézzük)

Új hozzászólás Aktív témák