Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz hajbel #730 üzenetére

    Tényleg idegesítő hogy tulajdonképpen az emberek és pénzét idejét rabolják,hogy mindenkit belekényszerítenek az ilyen Aramburu DosSantos féle Op lvl 100 legendás kezdőkbe,hogy egyáltalán legyen esélye a meccsen.Néha azért lehetne valami kihívás amikor gyenge stock csapatokkal nyomhatnánk egymás ellen.Már rohadt idegesítő hogy minden évben ez a farok Ronaldo szaladgál mindenhol.Nulla prezentáció ez így,egy rohadt igazságos versenyt nem tudnak csinálni, minden arra megy hogy vegyél coint!Vagy ha nem akkor a világ idejét baszd el gp szerzésre.Most én elbasztam,mert jó egy hete minden nap megy a SIM meccs a háttérben, én meg huszpercenként újra indítom.Az asszony mondta is hogy lehetne a szabadidőt tartalmasabban elkölteni!😀A vírus miatt túl sok időm akadt, hát építettem egy csapatot ami versenyképes már.Erre most "jobbak"ellen jatszok 700+ és sokszor el is küldöm őket gyufáért,de aztán a vezetéskor jön a kurva Circumstances.Úgy látszik az igazán kirívó mérlegeknek egy jó része kamu,nem a játékot tanulták ki a tökélyig, hanem a csalást.

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák