Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz csababarca #594 üzenetére

    Érdekes részben amit írsz. Nekem volt jó néhány olyan meccs, amikor Mbappé senkitől sem zavartatva lépett ki és esélyem nem volt utolérni. Meg simán lefutják a védőimet most már a gyors játékosok.

    Írhatná bárki, hogy a védővonalam túlságosan fent helyezkedik, de direkt Long Ball Counterbe tolom hónapok óta. Ezzel a playstyle-lal lett meg a div1 is, amikor még motivált...

    Szóval nem possession vagy quick counter. S ez csütörtök óta, teljesen máshogyan reagálnak a játékosaim hátul és elől is.

    Ami másik érdekes része az írandódnak, hogy engem nem zavarnak az eventek, sőt jó ötletnek tartom, hogy van egy kis kihívás. Már nem azért, de a játék szarásig áraszt gp-vel, azt sem lehet mondani, hogy pénzt kell költened az eventek miatt vagy nehézkes lenne összedobni egy bármilyen tematizált csapatot... Engem abszolút nem zavar, hogy ott vannak, most is 450 játékosom van.

    Az, hogy te nem fogsz költeni epic lapokra, szokták mondani egyéni szociális probléma, már bocsánat... Nem kötelező, de a játék ebből tartja fenn magát, az más, hogy ennyi idő alatt se képesek többet fejleszteni a játékon, hanem csiga tempóban zajlik minden. Úgyhogy más simán súlyos pénzeket ad ki, hogy kinyissa Cruyffot, Van Nistelrooyt, van hogy 120 nyitásból van hogy 10-ből jön. Igazából sokszor a sima potw lapok vagy a club selection-ök jobban muzsikálnak a pályán, mint bármelyik legenda.

    Én is amikor volt a Dida, Nesta, Inzaghi hármas, 12 pörgetésből kinyitottam Didát meg Inzaghit. Legközelebb mikor Van Basten, Gullit, Rijkaard volt, meg fél vagyont költöttem rá, de kedvenc csapatom és kellett. Aztán nem is nagyon nyitottam többet. Scholes jött free nyitásból, az angol epic lapja. :D

Új hozzászólás Aktív témák