Keresés

Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Apple iPad Air 13” (M2, 2024) - a méret a lényeg

    ma Nagyobb lett a kijelző, megörökölte az M2-es chipet és 128 GB-ra nőtt az induló tárhely. Mi kellene még?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breekachu

    újonc

    Sziasztok!
    Nekem is lenne egy kis gondom.... Már eléggé rutinosnak számítok ebayes körökben (elég sokat vásároltam
    már), de ilyen még nem történt velem. Ezzel kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni.
    Tehát július 8-án rendeltem egy cipőt, 10-én kaptam egy üzenetet az ebaytől:
    We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already
    sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any
    questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way
    eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.

    Elkezdtem izgulni, és csak 2 napot vártam arra,hogy faggathassam az eladót; akitől azóta sem érkezett üzenet.
    Van két számom. az ebayen a terméknél ez: (111398909095)
    És paypalon ez: 7LJ38984GH5499034
    Tudnátok segíteni abban, hogy most mit kéne csinálnom? Jóó,még bőven megérkezési határidő előtt vagyok (Július 24-től kéne megérkeznie), de nagyon félek,hogy nem fog megjönni,hiába nyugtatott meg az ebay.
    Ha valaki utána tudna járni a csomagom hollétének, annak nagyon hálás lennék! Sajnos én nem értek a nyomkövetéséhez, szóval lehet,hogy ezekkel a számokkal nem is lehet semmire sem menni. :\

    Előre is köszönöm,ha valaki majd veszi ehhez a fáradtságot! :)

Új hozzászólás Aktív témák