Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz Gépötty #46828 üzenetére

    Köszi az infót!
    Én most ezt a PicKit3-at néztem ki (gondolom klón, bár eredetinek néz ki), de ebay-en ugyanezt én minimum csak 7500 HUF környékén találtam, itt meg ugye csak 5000. Mondjuk jó, nem mindenben olcsóbb, de 2500Ft különbségért szerintem érdemes lenne akkor már innen rendelni, ennyiért még megépíteni sem nagyon lehet bedobozolással. Ami meg különösen tetszik, hogy itt vannak hozzászólások is, nem is értem hogy az ebay-en miért nem lehet írni, csak a hozzá nem értő eladótól lehet kérdezni...
    Mennyire adnak amúgy TN-t, hol írják hogy mire van és mire nincs?
    Ezt a "gázos arduinos dolgot" meg én nem értem, mitől lennének gázosak? Szinte mindenki ebay-es modulokból építkezik és én még nem hallottam panaszt rájuk. Én max annyit vettem még észre, hogy a nyáklemezek nem mindig minőségiek, mármint maga a lötstop, vagy egy próbapanelre például a számok felfestése nem tökéletes. A modulok áramkörileg szerintem hibátlanok mivel legtöbb esetben a gyártó által ajánlott kapcsolási rajzot követik, esetleg néhány elektrolit kondi nem minőségi. De még így is jobban járunk velük, kísérletezésre meg tökéletesek. Például 300Ft-ból hol csinálsz te meg egy ultrahangos modult?:)

Új hozzászólás Aktív témák