Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    az amazon nem cseszeget ilyen hülyeségekkel, most próbáltam.
    rossz volt a hasonlat, vegyük tesco, automata pénztárakkal. beteszel a kosárba valamit, odaviszed a pénztárhoz (akár be is ütheted, tökmindegy). utána meggondolod magad, van tétel törlése (még akkor is ha ehhez meg kell kérned az ottani pénztárost). de ha nem ütöd be, akkor pláne nem történhet olyan hogy valaki elkezd téged forszírozni, hogy de márpedig fizesd ki mert megvásároltad. a kattintás a kosárba helyezésnek felel meg. tehát meggondolod magad, otthagyod az árut, vagy kultúráltabb emberek megkérik az ott segítő dolgozókat hogy legyenek szivesek gondoskodni a visszaviteléről, a lényeg hogy eljössz, az árut otthagyod, kimész az üzleből. és ekkor valaki utánad szaladna és elkezdeni erőszakoskodni hogy fizess... na nehogymár. illetve nekem mindegy, ha nektek ez nem gond (akinek nem inge ne vegye magára), nyugodtan gondoljátok csak magatokat tökéletesen tudatos vásárlóknak, akik soha nem tesznek be valamit a kosárba úgy hogy még hezitálnak, és akik soha nem gondolják meg magukat, és ha mégis, csak fizessetek ha utánatok szaladnak. nekem ettől kinyílik a bicska a zsebemben, illetve kinyílt az ebay-re, és nem is fogok ott vásárolni, ezt megjegyeztem egy életre (ha már az egy életnél tartunk). ez egy nagyon aljas próbálkozás arra hogy emberek zsebéből pénzt húzzanak ki. kiváncsi lennék élőben valaki ezt megcsinálná veletek, mit tennétek. jaj bocsi tényleg, kifizetem. aha, persze. sok sikert hozzá. még előleg kifizetése után is bárki bármikor elállhat a vételtől (más kérdés hogy bukod az előleget).

    persze lekommunikáltam az eladóval hogy meggondoltam magam, és nem tartok igényt az árura, aki így első szóra törölte az ügyet, nem is ezzel van a gondom.

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák