Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistu_

    tag

    Végére értem a Chile Rallynak a Fulviával, tévedtem, van azért sérülés, de nem sikerült lenullázni a verdát. Ennek kiderítésében nagy segítségemre volt a navigátor aki olyan DR-s hagyományként egy két ugratónál megviccelt, úgy érezte hogy ráér a levegőben közölni hogy hirtelen egy 3-as kanyar van előttünk. Aztán gondoltam megnézem mi van a Moments-ben és mindjárt az első betalált. :DD Finnország, Legacy erősen áramvonalasítva és itt megtörtént a csoda. Igaz csak harmadik próbálkozásra lett meg az arany, de egy cseppet sem bántam. Itt azért átjött a "built from the dirt up".
    Aztán mentem egyet egy kurrens Rally1-essel, de erre még nem vagyok készen, az aszfalton a hirtelen semmi átmenet nélküli tapadásvesztést, majd csúszást még gyakorolni kell.
    Minden eddigi hibája ellenére nem rossz, holnap hosszabban is nyüstölöm meg megpróbálom beállítani az FFB-t, mert még nem teljesen vagyok kibékülve vele.

    Ui: ha valaki küzdene furcsa fakó színekkel, a játék valamiért 1000-es illetve 2000 nites peak brightnessel dolgozik, ezért érdemes lejjebb venni a sima HDR fényerőt gyengébb megjelenítővel rendelkezőknek.

Új hozzászólás Aktív témák