Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    ASUS DVD IRO DRW-0402P/D +/- IDE ATAPI 34 500, bizonytalan
    Pioneer A07 DVD+-R/RW DVD író 8x 41 550 Ft jövö héttől
    GSA-4081B DVD-R/RW 42 815 Ft
    GBT W0404 DVDRW +/- 33 900 Ft

    az utolsó 2 öt akár ma is megvehetném
    kinek mi a véleménye ezekről?
    főleg a gigabyte ról érdekelnek az infok!
    és SOS :)
    mert a gbt még ma meg tudnám venni,de ha mégse, akkor a maradék 3 közül még ma le kéne adnom a rendelésem,hogy márc 8. ig megérkezen!

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz Alex91 #27 üzenetére

    nos
    marc 8 tol valoban kikerülnek a digit gépek+:
    minden terméknek a 70% téritik csak vissza maximálisan 60.000 ft összegig
    aza ha marc 8 elött vezsel valamit 60.000 ért akkor 60.000 vissza jár
    de márc 8 után már csak 42.000 ft jár aból vissza.
    és 85.714 ft után jár viszsa a maximális 60.000 ftpersze még igy is ok, hisz jocskán betámogatnak
    na de menyivel jobb ha 70% helyett 100% osan?:D
    30% al :t
    melesleg sikerült bezsélnem sok értékesítési pontal és közvetlen a fö forgamlazóval is
    és megtudtam:
    az asus cdrw t nem lehet kapni mivel nem tudgyák szálítani már,ha valahol mégis lehet az max a saját raktárol van ami elenyésző
    az asus helyett a gigabayt terméke lesz kapható a lentebb irt áron(ami olcsobb mint az asus)jövö hét hétfőtől
    és én már el is raktattam egyet magamnak :D
    itt a phn van egy teszt ahol szerepel a 8* lg és pio kivételével mindegyik játékos
    asus-pio ugyan az és a tesztekben picivel jobbak csak mint a gigabyte szvsz elenyészően,és mind e mellé giga jobban fel van szerelve,nem OEM és olcsobb is.
    lg más tészta,nekem ö sajnos túl drága

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

  • TitiRii

    senior tag

    válasz Lortech #29 üzenetére

    igazad van,erről valóban nincs még hivatalos közlöny
    de tüzhöz közeli források csiripelték nekem,és töb helyről
    tehát lehet benne valami.
    amit te mondasz az is igaz, nyártól valóban megint változik
    és ha jól tudom akkor nyártól állampolgári jogon jár a támogatás
    nem tudom ez mit takar,de gondolom nem kell hogy legyen gyerek ,csak megfelelő mennyiségü szja.
    majd kiderül
    mindesesetre én nem bizok semmit a véletlenre :)
    hétfőn megyek megvenni a GBt (sajna asus már nem kapható, ezt most erősítette visza irásban is az egyik forgalmazó,és tegnap telefonon közvetlen a beszálító
    idézet:''nem tugyuk teljesíteni a megrendeléseket'' tehát lehet benne valami, hogy kitalálják hogy a dvd irot is kiveszik mert tul sokan akarnak venni :P

    ''Az Ön által keresett sulinetes termék jelenleg nincs raktáron és a jelenlegi
    állás szerint helyette a GigaByte W404 DVD író lesz kapható, mivel a
    beszállítók nem tudják teljesíteni az ASUS DVD írókra leadott rendeléseket.''

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák