Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steph88

    csendes tag

    válasz Johnny_vT #64564 üzenetére

    Az hagyján, hogy ismeretlen. De vagyok olyan hülye, hogy még a használatit se szoktam nagyon átnézni, nem hogy meg is "tanulni". Elmentem most délután egy másik tóhoz (igen, ilyen optimista vagyok :DD ) és gondoltam megnézem, fotókat vajon milyet csinál. Jó is lett volna, ha (mint utóbb kiderült, mert csodálkoztam hogy nincs egy képsem az sd kártyán) a két gomb közül a távirányító hátulján folyamat a "record" gombot nyomkodtam, nem a "shoot" gombot. Hát ez van. De a videók még mindig jók, ha valaki kíváncsi rá még, írjon, akkor vágok össze megint belőle.

    Viszont 5km ide vagy oda, nem igazán tudok kisajtolni belőle többet, mint 1 km (plussz a magasság). A körül már erősen dobálja a képet. Azért majd még tesztelem. Most másodszorra nem mertem megint elküldeni 40% akkuval távolság tesztre :D Mi van ha nem ér vissza :D

    Apropó. Volt egy kis bug a programban. Ami azért annyira nem is kicsi. Eldobta a jelet, jött visszafele ugye magától, eddig mikor már vissza kaptam a jelet, mindig kikapcsoltam ezt a módot, hogy már "nincs para". Most meg beakadt nála valami, és nem engedte kikapcsolni. Ami annyira nem is nagy baj, ha lett volna landing pad (ezért mindig rinyál, hogy nem találja) de pont egy padon ülve mellőlem indítottam, és az 1-2 méter tévedés a leszállásnál hát... a padra akart leszállni. Irányítani tudtam, de az "emergency safe mode"-ból vagy miből kilépni nem. Tehát amint elengedtem az írányítást, ő célba vette a padot mint home point. Ki léptem az appból aztán vissza, és utána már ki bírtam lépni belőle. Biztató? :F :DD Nem tudom, DJI-nak vannak-e néha ilyen kattanásai. Persze lehet meg lehetett volna oldani, ha elolvasom a kézikönyvet (lehet el kellene :C )

    Jah, akku. 25-26 perc körüli felvétel, közepes szél, 17% akkuval landoltam. Lehet benne van a 30+ perc, bár az tényleg a leesés már :K

    Amúgy nem én vagyok bátor, hanem a haverom, aki próbált a vízfelszín felett repülni a DJI-al minél közelebb, és a drón már felhúzta magát, hogy nono :D Szerintem a Fimi nem tud ilyet :D (mentségére szóljon, volt még rá biztosítása)

Új hozzászólás Aktív témák