Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _X10Dead_

    aktív tag

    válasz Allien #20374 üzenetére

    Az XK szerintem nagyon mellényúlt a butítással. Ez nem az olcsósításról szól, mert az acro mód legyilkolásával nem spóroltak egy centet sem, a talp cseréjével meg vagy 2 dollárt összesen.
    Hanem a vásárlók megtévesztéséről. A tesztelőknek kiküldött példányok egytől egyig acro képesek voltak és masszív karbon talppal jöttek. Minden review hangsúlyozta, hogy milyen crash-proof a gép. Minden tesztelő kiemelte, hogy mennyivel kifinomultabb az X1-nél és gyakorlatilag 2 lélek lakozik ugyanabban a testben. Óriási hype-ot generáltak, mert AZ a konfig, amit a tesztelők kaptak tényleg jó volt. Szóba kerültek ugyan a nyilvánvaló butaságok is, de sehol nem hangsúlyozták őket, mert mindenki sokkal fontosabbnak tartotta, hogy az XK közel tökéleteset alkotott.
    Én azt a gépet vettem meg, amit Sebyék teszteltek. Ahogy kijöttek az első review-k nyomtam a buy-ordert.
    De nem azt kaptam. És innen kezdve lehet akármilyen jó, nekem keserű a pirula:
    Minek a szofisztikált távirányító és a két rep-mód, ha mindkettő ugyan az? Nem azzal van bajom, hogy acro mód helyett rattitude van, mert az sincs. Hanem azzal, hogy a második repmód konkrétan használhatatlan. Ha TÉNYLEG vadulni akarok és felnyomom maxra, akkor nekem ne csináljon bukfenceket!!! Ha zuhanórepülésben megyek a bokor felé és az utolsó pillanatban rántanám vissza, ez beleáll a földbe az idióta programozás miatt!!! Ma 1!!! aksi kirepülése után vissza raktam a kib. dobozába úgy felbosszantott.
    A talp meg egy vicc. Nemhogy egy crash-t nem élne túl, de leszállni sem lehet vele, ha kicsit rosszabbak a körülmények az ideálisnál...

    Nem kívánok nekik rosszat, de azért dögöljön meg a lovuk.

    [ Szerkesztve ]

    LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

Új hozzászólás Aktív témák