Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz joysefke #6070 üzenetére

    Hat en meg kopas miatt nem csereltem egy fogaskereket sem pedig majus ota vannak ilyen kvadkoptereim.

    Errol jutott eszembe. Elkezdtek Szlovakiaban arulni a Dromida Vista-t. Taljatok ki, hany helyen arulnak hozza alkatreszt!

    Ketto, csipkebokor vesszo:
    Banggood-on vegre aruljak az Eachine Racer RTF verziojat. Valami 270-280 euro taviranyitostul, monitorostul.
    Minden egybe.

    @ Saccco / Jackal2 - lehet Jackal2 nem maga akarja osszegrundolni a latogatokat, mivel az eleg nehez.
    Kiszamolo is sokaig a postr-n majd a blog.hu-n nyomult, miutan osszeszedte a kritikus tomeget letrehozott egy sajatot. Csakhat amikor elutazik senki nem frissiti, tartja karban a blogot, az olvasok meg pislognak, h most mi a feszkes fene van. Talan a legtobbet magyarok altal hasznaltak a logout blog, blog.hu, reblog.hu Mondjukra az utobbi ketton sok a gyoker, plane az Index ala tartozo blog.hu-n. Nincs az a tema ami utan ne kezdenek el zsidozni, gyurcsanyozni, orbanozni, nyelvtan-naciskodni (no ez utobbit hogy irjak???). Az meg kell a kutyanak. Es ennyi onjelolt szakertovel, mint aki a vizen jarashoz is jobban ert, meg nem talalkoztam mashol. :D

    @ vegyszer - hat ezaz. Ejjeli muszak utan kisutott a nap en meg nem tudtam aludni. :)

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák