Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz woryz #880 üzenetére

    Ezek a lehetőségeid:
    - Végigjátszod az előző részeket, hogy feltöltődjön a Keep (ha még üres/hiányos)
    - A weben át beállítod a Keep-et úgy, ahogy neked tetszik, majd importálod
    - Nem importálsz semmit -> A DAI az egységes alapértelmezést használja
    - Kérsz a Keep-ben egy véletlenszerű leosztást és/vagy össze-vissza kevered magadnak vaktában, majd azt importálod :))

    Nekem az nem működött, hogy előkotortam a régi mentés file-jaim és betöltöttem a legutolsó post-game állapotot online módban (az első résznél valamiért még betölteni sem sikerült a file-t, a másodiknál pedig semmi hatása nem volt a Keep-re), de ezt lehet hogy csak én bénáztam el (csak később találtam meg a Keep-ben a lakat és spoiler kapcsolókat).

    Ha nagyon nincs jobb ötleted, akkor talán próbáld ki a DAI alapértelmezését: Lyna Mahariel - Dalish Elf Warrior, vagy személy szerint ajánlom a Male Human Noble Rogue-t, mert szerintem az első rész szerepe talán arra illik legjobban (a másodiké pedig talán az alapértelmezett Male Human Mage-re, a DAI pedig Female Dalish Elf Mage-re).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák