Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #85552128 #135 üzenetére

    Lehet, hogy nem mindenkinél jön elő, de ha például én kifogom, onnantól kezdve nem érdekel, hogy senki másnál nem jelentkezett, az én szórakozásomat teljesen hazavágná, és ezzel a játékról alkotott véleményemet is. Egyébként én például az általad említett Skyrim bugok egyikével sem találkoztam, pedig megjelenésekor megvettem és azóta végigvittem már párszor. Nem mondom, a sok mod hatására néha összeomlott és kilépegetett, de alapon nekem nem volt vele gondom.

    (#134) ldave: Hát, aki egy szerepjátékon végigrohan, azt biztos nem érdekli a dolog. Aki csak egy kicsit is szereti az RPG-ket, legalább 100 órát beletolt (Én kb. 400-nál járok).

    MOD: Megnéztem Steamen, csak hogy pontos legyen: 396 órám van a Skyrimmel. És még messze nem voltam minden területen. Az Origins-szel szintén 200 felett voltam, míg a DA2-t emlékeim szerint egyszer is alig tudtam végigjátszani, mert annyira nem tetszett a konzolos hack & slash stílusa és a teljes lebutítása.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák