Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • burny

    aktív tag

    válasz D1Rect #12793 üzenetére

    Utólag könnyű okosnak lenni, ha bárki az ellenféltől kirak egy majombotot, a hajára kenheti az evasiont.

    - De nem rakott senki. Ha a csapat annyira szellemi szinten lepke szinten van hogy rak 2db AC-t akkor ott tuti nem lesz mkb.

    Megnyerte a játékot, azaz az item választása is megfelelő volt az adott szituációban.

    - Nem mondtam hogy teljesen rossz build-et rakott, csak annyit hogy jobban járt volna 1 butter-el bf helyett.

    "Butterfly-t meg guglizd ki hogy mit ad és dönts el mit jobb venni carry-vel venni 20. perc után."
    Felejtsük már el ezeket, pubról van szó, nem arról, hogy Burning kirakja a BF-et 7 perc alatt, mert a csapatból a másik 4 azon dolgozik, hogy ezt meg tudja tenni.

    -Elég egy support és 15-20 perc. Support harassol, és néha pull-ol az bőven elég. Ez azért elvárható.

    Aztán oltják pubban a carryket, hogy mé' csak 13p-re rakta ki és milyen noob már.
    1K MMR-on még 40p-nél is rendben van a BF, mert annyira rossz mindenkinek a farmja.

    -Ha valaki azért olt az megérdemel egy mute-ot.
    Srácnak abban a játékban volt 641 gpm, másik csapatban meg earth shakernek (!) volt a legmagasabb 462-vel. Ez szerintem kivétel, ez azért elég jónak mondható.
    Ha valaki csak 40. percre fogja a bf-et kirakni (és nincsen semmi más csak cipője) akkor az nem fog illetőn segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák