Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1536 üzenetére

    Beszarok doom-os szék :C
    A falloutos-nál volt róla szó hogy lesz doom-os is, de most látom először :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1535 üzenetére

    Tegyük hozzá, hogy kivételesen Emese azért ért hozzá. ;)

    Műbőr. A bőr Noblechairsek sokkal drágábbak. Ezek amúgy eléggé elismert székek a kategóriájukban, és zömbében pozitív visszajelzések/tesztek születnek róluk netszerte. Én is majdnem ilyet vettem (először ICON-t, majd HERO-t), mielőtt beúszott a képbe a Merryfair Spinelly.

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1543 üzenetére

    Az egeres (és egérpados) totyikot 2 évig vittem, az összefoglaló(k) ~80 százaléka saját munka, de azt is észrevehetted, hogy az utóbbi ~2,5 évben tíz PH!-s egértesztből 9,5-et jegyzek (+tudástár), illetve ~14 éve ez az egyik hobbim (egerek, padok, számtalan volt), szóval ehhez kivételesen tényleg konyítok egy keveset, sőt még puttyogásban sem vagyok teljesen fakezű, ergo az elmélet találkozik a gyakorlattal.

    tl;dr: Egértanács után még nem volt anyázás. Csak a tisztánlátás végett. :))

    Amúgy meg használtam már Nagát, pontosan tudom, hogy milyen. Még a PH! irodában is van egy a fő bench mellett. ;)

    Szinte az összes valamire való egér 100 gramm alatt van (kivéve a régi DA-k és MX5xx széria, azok 103-105). De ha nekem valamiért nem hiszel, nézd végig a semi-prókat, prókat, a kompetitív réteget. Kb. egynél sem fogsz ilyen 120 meg 140 grammos monstrumokat találni, teszem hozzá okkal.

    Minél könnyebb az egér, annál könnyebb megállítani pontosan ott, ahol akarod, hiszen annál kisebb a tehetetlensége. Egyszerű fizika. Arról nem beszélve, hogy kevesebb erőkifejtés kell a mozgatásához, igy az órákon keresztül tartó használata kevésbé fárasztó. Pörgős FPS-nél ezek hatványozottan lényeges dolgok. Félre ne érts; a Nagában király hardver van, csak a tömegéből adódóan nem erre való.

    "kinek gondot okoz plusz 20-30 gramm, annak nem lehet valami izmos karja, szerintem"

    Semmi köze az izmokhoz, annál több az ízületekhez, amiknek amúgy nagyon nem mindegy, hogy hosszú időn keresztül – akár napi több órában – hány grammot mozgatnak állandóan ~3 m/s-mal. Erről is tudnék mesélni, mert RSI-m van, és egy ceruzát nem tudok 10 percig fogni anélkül, hogy ne jönne a hasogatás. ~75 gramm feletti egér perceken belül szó szerint fizikai fájdalom, ha nem csak netezek/irodázok vele, hanem rendesen söprögetek is.

    "Főleg hogy nem emelgetni kell"

    Folyamatosan emelem és újrapozícionálom(, és nem azért mert kicsi a pad vagy túl low a sens).

    20-30 gramm differencia két patkány között konkrétan az ég és föld kategória, majdnem két súlyosztálynyi különbség.

    Egeres topikban sem fognak mást mondani.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1548 üzenetére

    Igen ezt írtam én is hogy UN szinten az extra stressz a legkeményebb.
    Ahhoz képest hogy új egér és a videófelvétel készítés okozta plusz "megfelelési kényszerből" kiindulva egész jó menet.
    3 dolog tűnt fel így elsőre
    - Nem gyűjtögeted az extra dolgokat (csak egy codex-et vettél fel. Több minden mellett elmentél és látszik a profilodból hogy még nincs meg minden)
    - Nem ismered teljesen a pályát hogy hol mi jön mert a 2 cacodemon mintha meglepetésként ért volna, pedig mindig jön. (szerintem egyszerűbb őket 2-2 ballista lövéssel még távolabbról lekapni)
    - A rakétavetőnél nem használod a másodlagos tüzelést pedig az 1 qrva hasznos dolog. Így nyílegyenesen megy a lövedék és vagy megvárja az enemy hogy eltaláld vagy elpazaroltad a töltényt. Viszont ha a lövés előtt aktiválod akkor egyrészt 3 rakéta is indul a démonka irányába és még köveetni is fogja. Sőt ha ugrasz a levegőbe egyet előtte és a megfelelő rúna is megvan akkor az időt is be tudod lassítani.
    A nightmare fokozat még simán meglesz, ott kihúz a szarból az extra élet ha baj van. Igaz ott már azért keményebb dolog lesz Urdak és főleg az utolsó pálya, de megoldható.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1550 üzenetére

    Én már baromira ismerem a pályák nagy részét így az esetek többségében tudom melyik fegyvert érdemes bekészíteni.
    Itt világosan látszott a videóban hogy te ezt a pályát biztosan nem.
    A legrosszabb dolog azt volt látni hogy a mastery token mellett mentél el... (1:30-nál a buffolt aréna irányával szembe meg kell fordulni) Pedig az egy baromi hasznos dolog.
    Plusz én a marauderre biztosan nem lőnék 2-3 méterről rakétát. Ott nálam a shoti ballista shoti kombó a nyerő.
    Legvégül én az angyalokat a távcsövessel fejezem le. Nálam bevált az a gyakorlat hogy eleve azzal a fegyverrel megyek be az arénába mert az rögtön tud hatástalanítani angyalt, revenantot, mancubust és arachnotront is. Plusz ha van rá lehetőség már távolról lekapom az elsődleges fegyverüket.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1552 üzenetére

    Világosan emlékszem hogy megvolt neked a multinknál az extra life-ért kapott kártyalap. Tehát azt neked valamikor már meg kellett csinálnod. Vagy a steam csak akkor adja meg az acsit érte ha ott is megcsinálod? Mert akkor az szívás :DDD
    Persze ha Urdakon volt 30 életed akkor röhögve meg tudod csinálni már...
    Ahogy elnézem főleg a gyűjtögetős meg battlemodos acsik hiányoznak. Mondjuk ha csinálod az extra life-ost akkor remélhetőleg a többit is tervezed megszerezni :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1546 üzenetére

    "Sajnos, vagy nem sajnos, ahogy fejlődik a technika, egyre több extra felszereltség, egyre jobb és erősebb anyagok, több jobb hardver beépítés, ez tömeggel jár."

    Ez nettó zöldség, és aki valóban képben van az egereket illetően (nem a linkelt YouTube-erek), az ezt tudja. Szerintem tényleg hagyjuk ezt. Jani és Pisti, a "szakmai krém" rofl; ennél még Rocket Jump Ninja is jobb, pedig az is össze szokott hordani néha érdekes dolgokat, vagy szimplán átsiklik lényeges hibák felett. : D

    A "nagyság" nem predesztinál igazságot (szomorú is lenne az a világ, pedig efelé tartunk), pláne nem egy masszívan marketingre épülő, fogyasztói társadalomban, ahol az új generáció a közösségi médián szocializálódik. Fölöslegesnek tartom a példák sorolását, de ha kell, utólag megteszem; ezt hívják amúgy "a tehénszar is finom lehet, hiszen 2 milliárd légy nem tévedhet" effektusnak. Ellenben jól mondod, ebből élnek; a reklámból/szponzorációból, a lájkból és a kattintásból, meg a sok tizenéves, naív fanboyból.

    Ahol meg kihoznak egy 140 grammos terméskövet, mint húdejó (az a PlayIT), már azt sem hiszem el, amit kérdeznek. A kedvedért direkt végignéztem a HP Omenes videót, és az emberről lerí, hogy full casual (de ez már a 00:34-nél kezdődő mondat(ok)ból is úgy süt, mint a Napunk; konkrétan elmondja, hogy egy sensitivityt nem tud beállítani :DDD – amivel nincs semmi baj, sokan nem tudnak, csak akkor legyen annyi felelősségérzete (más pénztárcája iránt), hogy nem csinál ajánló videót, mert akaratlanul, szimpla jószándékból is megvezet(het)i a közönségét). Azt már nem is várom, hogy legyen perfect control, netán click latency mérés, esetleges szenzoranomáliák után való kutakodás különböző cpi értékeken, vagy a polling rate stabilitásának vizsgálata, vezetékkel és anélkül, de a 12 perc alatt még azt sem tudjuk meg, hogy milyen szenzor van abban a csóró ajtónehezékben, de legyen rajta RGB, hogy kinézzen valahogy, meg legyen übermasszív, mert csapkodod...

    :U

    sidenote: A "dpi" (dots per inch) a helytelenül elterjedt és használt mértékegység (gyártói szinten is), helyesen "cpi" (counts per inch).

    Amúgy meg írtam feljebb, hogy "Viszont ha neked tetszik, no worries man, használd egészséggel.", nem tudom, hogy ez miért kerülte el a figyelmedet. Ez azt jelenti, hogy az a lényeg, hogy neked tetszik. Hiszen a tiéd, te használod. Az, hogy valami objektíven nem jó valamire, szubjektíven még lehet az.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1557 üzenetére

    "A Razer 22 év tapasztalat, komoly laboratórium, komoly fejlesztői csapat, 1500 alkalmazott, ha ki tudná hozni kevesebb tömeggel, megtenné, hiszen el akarja adni a termékeit, én hiszek nekik."

    Csak most, csak önöknek, sehol máshol. ;]

    :DDD

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1560 üzenetére

    "Mert a lányos férfiaknak, vagy a lányoknak okoz szerintem gondot plusz 20-30 gramm"

    Ja. Vagy azoknak, akiknek krónikus ínhüvelygyulladásuk van (fizikoterápia szart sem ért), és kb. az összes izületük (állkapocs included) tropán van – meg nem mindenki 3 cm-en (zéró emelés, repozícionálás) pöckölgeti az egerét, ugyebár. Viszont mivel láthatóan neked nem okoznak gondot még a kilogrammok sem, remek könyveket lehet találni a témában. ;]

    Meglepne a találka, mert az alapból 90 %-os home office márciustól 100 %-on van. :))

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1565 üzenetére

    A DOOM totyikon belül, "szakmai" kérdésben semmi olyat nem írtam sehol, amivel a vonatkozó szakmai topikban ne volna 100 százalékos egyetértés. Nem én járatom le magam, azt megoldja a kissé tesztoszteron aromájú narratívád. Amit nem is igazán tudok hová tenni.

    "Ne akard mindenkibe belebeszélni, hogy az MMO vagy MOBA játékokra kifejlesztett, több gombos egér senkinek nem jó, mert az nehéz, csak neked az..."

    Ez nem MMO, hanem DOOM topik. De egen. Csak nekem. Ezért nem találsz kb. senkit, aki komolyan veszi a lövöldét (játéktól és egészségi állapottól elvonatkoztatva), ilyen batárokkal. A Naga objektív szemszögből MOBA-hoz/MMO-hoz célhardver (esetleg CAD-hez a makrók miatt), nem FPS-hez, függetlenül attól, hogy kinek mik a preferenciái vagy hogy ki mennyivel nyom fekve.Ettől még neked szubjektíven lehet verycsodás, és már kétszer is írtam, hogy használd egészséggel, hf. : /.

    Nekem is volt ilyen anno a SteelSeries Kinzu v1 beépített accelt tartalmazó STMicroelectronics VT5366 szenzorával; imádtam és rohadt jót lőttem vele (mondjuk alapból acceles vagyok, szóval valószínűleg ezért), de egy percig sem vontam kétségbe azt, hogy az érzékelő nagyon nem csúcsmegoldás a feladatra, és többeknek áll fel tőle a hátán a szőr, mint akiknek nem. Aztán egy hivatalos firmware frissítés szó szerint kukázta az egeret, és többet már nem kellett morfondíroznom ilyesmin. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1569 üzenetére

    OK
    Használd egészséggel, de tényleg lépjünk tovább.
    Ha mindig valaki még egy utolsót csak azért is "odaszólna" akkor soha sem hagyjuk abba, pedig világosan látszik hogy neked bejön ez az egér fps-re, Synthwave-nek meg nem.

    Én tudom nagyon jól hogy attól hogy lecserélném a jelenlegi egeremet még ugyanúgy béna lennék a játékban mert egyszerűen szarul lövök...
    Ezt már megtanultam anno a gta-ban, a pubg-ben és a cod-ban is. Haverom gyengébb perifériával is alázott, meg fórumtársak is lenkeltek be olyan számítőgép asztal képet hogy nem akarta elhinni az ember hogy azzal a filléres cuccal és hangyaf*sznyi helyen így lehet játszani, de igen.
    Ő(k) egyszerűen jól lőnek, én meg szarul :DD
    Persze lehet fejlődni 1 adott játékban ez tény, de pl teljesen egyértelmű hogy pl doom témánál maradjunk hogy én soha sem fogom elérni waterdaca szintjét.
    Még akkor sem ha ő megmarad az 1500 forintos egerénél én meg vennék valami esport csodaegeret...
    Ettől függetlenül élvezem a játékot "az én szintemen is" :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1569 üzenetére

    "Beszólt". Mondjuk nem a személyednek, hanem az istenítésnek, mindkét esetben; a különbség lényegi, de mindegy.

    Az egymás folyamatos hátbaveregetése ingerszegény környezetet produkál és nem lehet belőle tanulni semmit; nem csak mi ketten olvassuk a topikot, s még ha a mondandóm nálad az egyik fülön be, a másikon ki kategóriában is van, vannak itt mások is, akiknek megújult perspektívát adhat egy ellentétes/másik nézőpont megismerése, hiszen az gondolkodásra serkent, így a nap végén mindenki levonhatja a maga egyéni konzekvenciáit – és ez igencsak jól jöhet vásárlás előtt, főleg, hogy nem is egy kétforintos ketyeréről van szó. Egy közösség így működik (jól).

    Aztán mikor részletesen, konstruktív célzattal racionalizáltam az álláspontomat (és hozzátettem, hogy ha neked jó, akkor örömébódottá, használd hibamentesen sokáig), kiegészítve a linkelt, "megbízható" YouTube-erek (részben) megindokolt minősítésével, a "Razer - we can do it, man" szlogenjére érkező Frei Tamás referenciám után (ami továbbra sem téged, mint embert célzott, hanem a gyártó felé mutatott, kicsit "marketinges" felhangú, feltétlen hitedet) jöttek a 20grammoskislányos, bármiféle szakmaiságot 100 százalékosan mellőző, de annál inkább a személyemnek (és nem a vita tárgyi részének) szóló megnyilatkozások.

    "De ki kérdezte hogy bejön e neki? Ki kérdezte a véleményét? "

    Ennyi erővel mi (/én) sem kérdeztük, hogy vettél-e új egeret vagy sem, érted, de ezt senki sem hánytorgatta fel (miért is tenné), pláne, hogy még kapcsolódik is a témához.

    Azzal, hogy egy közösségi oldalon nyilvánosat posztoltál, akarva-akaratlanul vállaltad annak az eshetőségét, hogy valaki a belegyezésed nélkül, a tiéddel nem megegyező értékrend alapján elregélheti a maga kis nyomorát az általad leírtakkal kapcsolatban.

    tl;dr: Maradjunk annyiban, hogy az egyik tizenkilenc, a másik meg egy híján húsz, csak a mérleg átellenes oldalán.

    Részemről régen béke van – de igazából hadban sem álltunk soha; az nem így néz ki.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1575 üzenetére

    Ez így ebben a formában akár UN is lehetett volna mert ugyan felvettél 1 extra életet (a 4-ből), de nem kellett elhasználnod :)
    Szép kör volt :))
    Viszont a pályaismeret még mindig nem az erősséged, amikor alig élsz a metros résznél ott van mögötted a heal csomag ( 4:40-nél jobbra), de te 1 méterrel kikerülöd és mész harcolni a cacodemon ellen :DD Plusz a 3 extra life felvétel kihagyása, de mondjuk az lehet hogy akár szándékos volt mert minimum az egyik helyét tudod arra emlékszem régebbi (UV) videódból.
    Viszont ami mindenképp pozitívum hogy végre te sem harcolsz a metrós résznél a pókkal :K
    Ezen a fokozaton még simán ki fogod te is pörgetni ;)
    Sok sikert hozzá és mindenképp számolj be róla ha sikerült.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Tense #1580 üzenetére

    Pistit nagyon bírom, jó dumája van. UN runok mellett az ő végigjátszását is csak azért néztem meg mert jók a kommentárjai. Végig dicsérte az Eternalt meg rengeteget szitkozódott a nehézsége miatt.

    Kb. minden pályán lehidalt attól hogy milyen b*szott jó a pályadizájn. :D

    u wanted, i got it \o/

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Tense #1594 üzenetére

    Amúgy látom neked is 1660 Ti 6GB van. Nem zavar hogy grafikai beállításoknál valamit le kell tekerni hogy elbírja a 6GB? Ezt nagyon elcseszték szerintem, főleg hogy amúgy 150-200 FPS van nekem meg...

    Ugyanez a kártyám van, egy pár hónappal ezelőtti frissítéssel még meg lehetett oldani ezt a korlátot, de most már nem működik. :W

    u wanted, i got it \o/

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1607 üzenetére

    Én szerintem elsőre a másodikat. Ha meglesz a végigjátszás, úgyis mehetek komolyabb nehézségre, csak akkor már legalább lesz fogalmam arról hogy merre kell haladni a pályán meg esetleg mikor szeretne barátkozni 1 marauder (vagy 2 ugye :DDD ) stb.
    Ugye utána úgyis be kéne gyűjtögetni a hiányzó dolgokat amik nem lettek meg elsőre, ott az extra life mód is. Meg persze pusztán szórakozásból is végig lehet tolni.
    Egyedül attól félek kicsit hogy hamar kitanulja az ember a 3 pályát és pár nap múlva már "csak" végigrohan rajtuk.
    Azért a 3 nagyon nem 13 :(
    Persze azért be van holnaputánra tervezve egy "éjszakai műszak" :DD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • cyberkind

    félisten

    válasz Tense #1607 üzenetére

    Ezt már meg se veszem, nincs story nehézség. :DDD

    Paranormal Cocktivity

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1623 üzenetére

    A játéknál jobb oldalt ahol a teljesítmények, játékkártyák rész is van ott lesz alatta a dlc rész. Ott látszik minden a dlc-vel kapcsolatban.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1625 üzenetére

    Így is szégyelhetnéd magad mert PS4-re meg Nintendo Switch-re is elérhető az eternal mégsem vetted meg :DDD :P (legalább 2x ;] )

    Waterdaca: Én is leizzadtam szeptember végén amikor rászántam magam a megvételre és sehol sem volt a pass...
    Ha nem lett volna a link most itt anyáznék :DD
    De szerencsére minden készen áll, így már csak a borzasztóan hosszúnak tűnő várakozás van hátra, de aztán jöhet a dara :K
    Én is mindenkinek jó játékot kívánok! :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Tense #1627 üzenetére

    Akkor ezt is megéltük :DDD
    És nem lehet külön megvenni a Part 1-et.

    u wanted, i got it \o/

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1637 üzenetére

    A 3.14-csába megelőztél :C :C :C

    2-3 nap múlva jövök. Addig ne keressetek :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Tense #1713 üzenetére

    Azt hiszem volt Draqunál is egyszer 800 körüli nézőszám, de Pisti így is körbeverte....kis ország vagyunk pedig. :D

    u wanted, i got it \o/

  • KaitouP

    veterán

    válasz Tense #1723 üzenetére

    Nem akarom senkire se ráerőltetni az álláspontomat, valóban úgy szép a világ ha különböző, de azért úgy vélem, ilyen szempontból "kultúra" téren vannak problémák. Még csak az kéne, hogy ez a két sültbolond dollármilliárdos legyen, úgy sincs haszontalan helyeken, embereknél az a sok pénz, ami sokkal jobb helyen is lehetne. :U

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1728 üzenetére

    Kicsit jobb a helyzet. Eleve kapsz 3-at induláskor. Ez ajándék :DDD
    Utána tudsz pályánként 4 3 4 extra life-ot begyűjteni. Így jön ki legjobb esetben a 14. Ebben az esetben a végén bukhatsz 9-et is.
    Én eljutottam a végső boss-ig 14-el és jól is jött mert ott elég komolyat hibáztam :( Már a második spiritet gyilkoltam amikor egy pici félreoldalazástól hogy mégse pofozgasson már annyira a másik démon, megszakadt a spirit gyilkolása és persze hogy az erősebb démonba tudott visszaköltözni. Azt hittem agyfaszt kapok...
    Persze így ennyi extra life-al ez belefért, de ha kényelmi okból csak 1-2 extra life-om maradt a volna a végére akkor lehet elcseszem a dolgot.

    1 feliratkozója már van tehát te max a második lehetsz :P
    Én nem szoktam feliratkozni csatornákra, de persze hogy segítenék én is az elindításba ahogy csak tudok :DD
    Amúgy is szívesen néznék ilyen szinte hazai videót :K Persze csak a doom-ból max hobbi szinten lehetne csinálni mert ez nem egy hetente frissülő játék.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1732 üzenetére

    Ja értem. Mondjuk nem biztos hogy rögtön egy ilyen támogatási rendszerrel kéne indítani a csatornát. Sokan ott cseszik el a dolgot hogy egyből megélhetésként tekintenek erre, de ez nagyon kis %-ra igaz és nekik sem az első perctől jelentette hogy akkor ott lehet hagyni a munkahelyet. Ez még régebben is időbe telt, most meg aztán kis halként indulni a cápák közt...
    Szóval erre szerintem max szórakozásból/hobbiból lehet tekinteni ha valaki szeretne csinálni és max ha minden jól alakul akkor keresni vele egy keveset, de szerintem manapság már főleg gameplay témában nemigazán lehet felkűzdeni magad.
    Persze ha találsz valami olyan témát amibe ha van is tartalom mert manapság már mindenben van csak maximum hanyagabb akkor lehet keresnivalód, de akkor is sok munkát kell beletenni. Ha tényleg igényes végeredményt szeretnél csinálni.

    Simán meglesz az extra life küldi, nem nagy ördöngőség csak nem szabad Rambozni benne. Az alapjátéknál annyiból volt könnyebb hogy sokkal többet lehetett szerezni mint amennyit meg kellett tartani, itt viszont van egy olyan könnyítés hogy visszaszerezheted az elvesztett életet ha gyorsan megölöd aki megölt. Meg persze ki is kell fejleszteni a képességet :K
    Én ezt választottam elsőre és amikor az egyik nagyobb arénában megölt egy köcsög démon akkor ment válaszként a demokrácia bfg formájában és már jött is vissza az extra élet a gazdihoz :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1736 üzenetére

    3 rúnát lehet szerezni a játékban. Az első és a harmadik pályán a Slayer kapuk teljesítésével lehet feloldani, a második pályán meg secretként lehet megtalálni. Ezekből az egyik ez a képesség. Már 2x végigjátszottam a játékot meg pár alkalommal csak rohangáltam a pályákon begyűjtögetve minden extra dolgot. Hamar rájön az ember erre ha keresgél :DDD
    Pont ezért siettem ezekkel hogy ne youtube-os videókból értesüljek az ilyesmikből hanem saját magam tapasztalhassam meg :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Ragnar_

    addikt

    válasz Tense #1739 üzenetére

    "Én is közvetítettem a rage2-t , nekem volt 2 nézőm, egyik a lányom vőlegénye, a másik a haverom, mint kiderült az is azért mert küldött üzenetet az applikáció hogy live-ba vagyok, igy rámentek. :D"

    Én mikor volt Snapmap csináltam vagy 5 pályát, ez elsőt vagy 15-en játszották még feliratkozóm is volt, az összes többit kb. én, meg Anonym. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1740 üzenetére

    Attol meg vegigtolhatod csak nyilvan konnyebb lehet a vegen a dolgod ha tobb elettel rendelkezel.
    A boss-ig el lehet jutni eletvesztes nelkul. Biztos megcsinalhato a boss is, de nekem az nem sikerult.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1753 üzenetére

    Nagyon szépen váltogatod a fegyvereket :K
    Ahogy elnéztem a nagyoknál is ez a minimumkövetelmény a kemény fokozatokhoz.
    Ami még számomra hasznos volt a videóból, hogy a fagyasztás van beállítva nálad. Ez remek ötlet, mert úgyis megsokszorozódtak a nagy dögök... Én meg eddig robbantgattam, de ez sokkal hasznosabbnak tűnik. Ezt a praktikát elkezdem használni én is. Köszi :R
    Viszont jó látni hogy nem csak én akadok bele mindig ezekbe a bosszantó plasma falakba :P

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1758 üzenetére

    Engem is csak az mentett meg hogyx én 14-el érkeztem. Az utolsó körig minden szzép és jó volt, de ott a második spirit ölése közben egy kis oldalazástól megszakadt a kapcsolat a fegyver és a spirit közt és naaná hogy az erősebb démonba tudott visszaköltözni...
    Annyira szétestem abban a pillanatban hogy kb fél percen belül vesztettem még 1 életet.
    Akkor próbáltam én is lenyugodni és higgadtan folytatni hogy nyugi van még bőven életed és 1 szemét spiritet kell leölnöd és vége :DDD
    Viszont ha én is a határon mozogtam volna az életmenyiséggel, akkor lehet bebakizom az extra para miatt.
    Néztem Draqu UN videóját és egyszerűen nem hittem a szememnek amikor annyira lesebzi a pain elemental hogy 1hp-ja marad (ugye ha meghal az egész végigtolást veszti) ő meg nagy nyugodtan bemegy a tab menübe állítgatni a rúnákat olyan nyugodtsággal mintha semmi tétje nem lenne a dolognak :Y

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1768 üzenetére

    Helyes.
    Kozben latom sikerult. Gratula :))
    Johet a tobbi acsi is :DD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1771 üzenetére

    Nekem Urdak tetszik a legjobban kinézetileg és játékmenet szempontjából. Na pont nem a platform részek hanem a harcok végett.
    Látszik hogy brutális időt szenteltek (ott is) a pályatervezésre.

    Közben rátaláltam már a Hell in Earth és a Super Gor Nest Master level lehetőségre is.
    Biztosan apránként adagolják majd a tartalmakat :))
    Plusz skineket is találtam még, de max spoilerként osztom meg ;)
    [kép]
    [kép]
    [kép]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • cyberkind

    félisten

    válasz Tense #1793 üzenetére

    Ez a lényege annak, ahogy ő játszik. :DDD

    Paranormal Cocktivity

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1793 üzenetére

    Most értem haza melóból, azt sem tudtam hogy most ezzel játszik, de elnézve mit küszködött abban az arénában ahol feladta a dolgot, meg amit már megírtam hogy szerintem baromira felkészületlenül állt neki a lényegesen nehezebb folytatásnak vért fog izzadni mire végigjátsza.
    Én azon sem lepődtem volna meg ha egyszerűen nem folytatja. Nem láttam rajta a lelkesedést az első streamnél :(

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1802 üzenetére

    Én akkor valamit nem jól csinálok mert mintha egy qrva nagy mágnest cipelnék úgy vonzom az enemy lövedékeit :DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1805 üzenetére

    Akkor valami spirites nagy dög lehelete is kinyírhat nightmare szinten.
    Én egyelőre UV szinten kezdtem el, de már itt vannak nézeteltérések a démonok és köztem. Egyszerűen nem akarják mindig megérteni hogy nekik kéne meghalniuk :DD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1807 üzenetére

    Gondold ide a billentyűzetet meg az egeret :DDD

    Viccet félretéve egyszer egy Shroud videót néztem. Hiba volt mert utána én is kipróbáltam és kiderült hogy SOKKAL gyengébb vagyok :))

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1835 üzenetére

    Jó esetben pár nap és megírom milyen ;]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1835 üzenetére

    Feleennyiért is verycsodás lesz; észszerűtlen ez, de nyilván van bőven olyan hely, ahol nem számít az a koszos 9 kiló. Csak a procin és a lapon (úgy tudtam, hogy ROG lesz, lol...) meg lehet spórolni 350 ezret, és játék szempontjából kb. ugyanott lesz a cucc. De a vicc, hogy egy ilyen konfighoz játékvizet vesz, nem valami Alphacool/EKWB épített vizet, esetleg ultra high-end Noctua léghűtést..

    Meg 128 GB RAM...ha nem komoly CAD/3D vagy valami efféle felhasználásra vette, (a procival egyetemben), ergo munkaállomásnak vagy virtuális gépeket futtatni, akkor bizonyosan állítható, hogy több pénze van az illetőnek, mint agya. :DDD Ha meg munkaállomás, akkor miért ROG, miért nem pölö Supermicro? Mondjuk az ember először ATX-es házat nézett az E-ATX-es alaplaphoz, a vinyó is csak 4 TB-os, szóval minden lehetséges..

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1839 üzenetére

    Pisti? :DDD
    Na jó még mindig rossz volt nézni a kőszködését, meg hogy nem is igazán jön be neki...
    Jó lesz nekünk a waterdaca stream is :))

    Más
    Most ugye megy ez a masterlevel-es event ami egész véletlenül pont a következő "skines event-nél) fog véget érni.
    Remélem ez annak a felvezetése hogy akkor legalább 1 master level pályát aktiválnak majd, mert jó ez a dlc, de azért lényegesen kevesebb tennivaló van benne mint a sima alapjátékban. Az acsik is akár 1 nap alatt megszerezhetőek, a nehézséget lehet egy kicsit durvítani ha a kezdőszinten végigvitte a játékos, de kb ennyi.
    Itt most ugye nincs millió extra megszerezhető dolog, meg battlemod-os acsi, esetleg praetoreos küldi hogy harmadszorra is végig "kelljen" játszani stb.
    Itt végigtolod, megszerzed a gyűjtögethető dolgokat, esetleg az extra life módban végigtolod hogy meglegyen az összes acsi és tényleg max a nehezítés marad :(

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1845 üzenetére

    A többség simán megcsinálható battlemodban pusztán azzal hogy játszol, de minimum 2 szopató acsi van amit nem könnyű megcsinálni :(
    Én is kerülöm a battlemod-ot amikor csak lehet.
    Event elején szoktam rámenni a 7 win-re mert akkor jól jön az xp hogy felszabadítsam a skineket. Bár ezt sem kéne mert így mindig megvagyok kb 3 nap alatt és ugye lenne rá több mint 1 hónap. Readásul a végén mindig van dupla xp-s hétvége is (most is az lesz), de valahogy szeretem gyorsan letudni. Most is be van már készítve az 50k xp :DDD
    Csak jó boostereket kell találni :K Mióta rátaláltam erre az osztrák srácra... Brutál hogy mennyit játszik :Y (csak az angyalos skin óta aminél előttem a betartalékolt 50k xp-t ő egyedül majdnem 40k xp-t adott...)
    Viszont ha nem változik érdemben a battlemod akkor lehet teljesen hanyagolni fogom vagy max az 1 win challange és meglesz a kampányból is az xp. Sietni nem kell.
    Meg ahogy egyree inkább gyúlnek a skinek egyre kevésbé lesz érdekes egy századik pl a marauderre... (főleg ha mondjuk nem is tetszik az új)
    A kampánnyal meg az a bajom hogy hogy a dlc-ben ez az erős kezdéssel ellehetelenítik hogy az ember begyújtsön 1-2 extra életet ami az 1-1 szopós helyen jól tudna jönni. Most is épp elakadtam UV dfokozaton 1 arénában és nem érzem a késztetést hogy huszadszorra is bemenjek meghalni...
    Na ide jól jönne 1 extra élet, amit az alapkampánynál meg is lehetett oldani (bár ott igazán az utolsó 2 pálya volt a durva) itt viszont nem. Vagy átjutsz életvesztés nélkül vagy próbálkozhatsz az örökkévalóságig :(

    CME: Nem azzal van a baj hogy vért izzad, mert az volt pár helyen az alapjátéknál is hanem a lelkesedéssel. Az alapjátéknál, egyből indította újra és próbálta megtalálni a helyes utat a győzelemhez, itt meg látszik hogy unottan próbálja letudni az egészet. Legalábbis szerintem.

    B_Csaba: Egyrészt a fegyverváltást, másrészt meg hogy mi ellen melyik fegyverrel meg. Lényegében csak a cacodemonnál és a maraudernél támad a megfelelővel. Bár előbbit már lényegesen egyszerűbb lenne a ballistával.

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tense #1846 üzenetére

    Gyönyörű közösség rofl. Tényleg nagyon "egyedi", ahogy lelketlenül lámul, és még az építő jellegű kritikára is bannal vagdalkozás van.

    És ezt nézik/pénzelik emberek, de lőbb-utóbb csak kibújik a szög a zsákból...

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1863 üzenetére

    Az első szint az baromi könnyű szerintem, a második az még kijátszható simán 100%-ra (én csak belekukkantottam) a harmadik szint viszont már durva. Ott 1-1 nagyobb aréna nekem még embert próbáló. Nightmare szintbe még bele se néztem. Nem hiányzik a fájdalom :DDD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1867 üzenetére

    Igazad van nekunk :))
    Nekem is ez a gondom uv szinten. Az nem szorakoztato hogy imadkozni kell az arena harc masodik feleben hogy had maradjak eletbe :DDD
    Ez elsore persze meg felallok a padlorol es kuzdok tovabb de a sokadik probalkozas utan mar inkabb bosszanto.
    Foleg hogy semmi sem jar erte.
    Nightmare szinten legalabb jarna 3 hatter, ultra nightmare szinten meg a podium es a Slayer skin, de uv szintert semmi.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1870 üzenetére

    Lesz ez meg jobb is. Szerintem mar novemberben bejonnek 45 perc ala :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1872 üzenetére

    Nekem megvan. :K
    A fene se tudja hogy megy e de megnézhetem
    (tulajdonképpen jelenleg csak a 64 nincs meg :DD )

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1877 üzenetére

    szerintem nem lehet :(

    Viszont egy kis ON is.
    Az egyik challange hogy játsz végig 1 küldetést ultra nightmare fokozaton :))
    Remélem jövőhéten nem ez lesz mert akkor lehet bukok 140-150k xp-t :DD
    Mert ebben az esetben a már megkezdett ultra nightmare játékomat kéne folytatni ami jelenleg instant halált jelentene a második pályán (dlc óta nem is gyakoroltam) és utána megint vergődhetnék az első pályán...
    Szóval ez a challange ezen a héten nekem kimarad :K (mondjuk értelme sem lenne amikor hetek óta kész az event...)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Tense #1882 üzenetére

    Respect a feleségednek :D

    Nem tűnsz feszkósnak a videó alapján :D

    Szokott szurkolni is neked külön játék közben?

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák