Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz #25529296 #1965 üzenetére

    Én csak azt vetettem fel, miért utólag, már a csere után érdeklődsz a garancia ügyében, ha az fontos Neked? Továbbá megkérdeztem, Konkrétan mik azok az érvek, ami miatt érdemesebb 7-esre cserélni a 6-ost?

    Gondolom 6-osból azért létezik vírusmentes is. Nekem eddig szerencsém van talán, bár megy rajta a net, wifi, igaz, böngészni leginkább laptopon szoktam, még nem fedeztem fel vírust (tudom, ez önmagában nem jelent semmit).
    Rengeteget olvastam én is arról a felháborító tényről, hogy eleve vírusos oprendszerrel forgalmazzák.
    Amennyire lehetett, igyekeztem védekezni, első dolgom volt feltenni a noroot tűzfalat és az AVG antivirust, illetve javaslatok alapján letiltani bizonyos szolgáltatások netes elérését.

    Ha nem lenne garis,, természetesen már én is lecseréltem volna az oprendszert egy "garantáltan" vírusmentesre.
    A "vidd vissza garanciába" szerintem nem működik, az életben be nem bizonyítom, hogy a vírus nem utólag került rá, de ezzel kapcsolatos ötletet is szívesen fogadok, bár szerintem ez nem garis csere ok.
    Amúgy 4 hónapja vettem a Mediamarktban.

    És igen, természetesen érdekel, megköszönöm, ha leírod, hogyan győződhetek meg róla, vírusmentes vagyok-e. (Mármint a telóm :) )

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Új hozzászólás Aktív témák