Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabika1969

    aktív tag

    válasz freemanone #1284 üzenetére

    Hát sejtettem, de azért köszönöm szépen a választ. Én most a benne lévő HDD-t áttettem egy dokkolóba az usb 3.0 miatt és onnan próbáltam nézni a leszedett full3D BD iso fájlokat egy Egreat R6S lejátszóval, mivel a háló már ehhez kevés volt. A lejátszás közben akadt a kép és nem értettem miért. A HDD sebességére gyanakodtam, de sok fórumozást követően, meg kísérletezés után rájöttem, hogy csak tele volt a merevlemez és valószínűleg a sectorokban is össze-vissza az adatok, a sok letöltés és törlés stb. miatt. Mivel leszedtem egy másik HDD-re, majd újraformáztam a lemezt és a 3D iso vissza, láss csodát megszűnt az akadás. Hát ez tanulság, akár másoknak is! Mindenesetre arra gondoltam, hogy a scandisk funkcióval esetleg lehetne ezen segíteni a nélkül, hogy a fentieket meg kéne ismételni. De most már azt is tudom, hogy az Ext3 nem töredezik. Viszont akkor csak össze-vissza kerülnek rá a fájl-részletek? Vagy csak egyszerűen tele volt a lemez? A lényeg, hogy veszek egy másik HDD-t is és azon csak a nagyobb bitrátájú, 3D iso-kat fogom tárolni és nézni.

    Köszi a választ, Üdv.

    Üdv Mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák