Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckay

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mit ajánlanátok - ha lehet, service-ként futó - DLNA progi gyanánt, Windowsra?

    Már két évet használtam az UMS-t, egyre fogyó lelkesedéssel, mert a Sony tévém egyre gyakrabban futott bele olyanba, hogy nem tudta lejátszani a formátumot. (Torrentről élek...)
    Aztán most már olyan is felütötte a fejét, gyakorlatilag használhatatlanná téve az UMS-t, hogy egy 720p-s .mkv-ból töredékkockák préselődnek át.
    UMS eltávolít, telepít, nem jobb.
    Windows újratelepít, UMS telepít, nem jobb.

    Na mondom van élet ezen kívül (bár nagyon szerettem, jól vitte a feliratokat), körülnéztem.
    Találtam a HOME MEDIA CENTER nevű kis progit, király, szépen visz mindent, full hd filmet is.
    Igen ám, de ez meg per user fut, nem service-ként, és a konfig fájlját ráadásul a user appdata/roaming könyvtárába teszi, így függ a júzertől a beállítás, legfőképpen az a baj, hogy nem illeszkedik a családunk kibe lépkedünk de esetleg belépve maradunk modelljéhez.
    Pedig jó kis cseh progi...
    Jó, csinálhatok rá ütemezett feladatot, de valamiért leáll időnként, szóval nem tökéletes, na.

    Ti mit használtok?
    Kivételesen benne lennék abban is, hogy fizessek érte, vegyünk meg valamit, hiszen hasznát vesszük.
    De próbálgatni nincs pénzem, olyan kéne, ami másnál már huzamosabb időn keresztül bizonyított!
    :K

    Minden hozzászólást előre is köszönök!!!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák